mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wzrost w FSO

Wzrost w FSO

W 2006 roku FSO planuje zwiększenie dostaw do ZAO ZAZ na Ukrainie. Wstępne prognozy zakładają, że w drugim półroczu eksport może osiągnąć poziom 9 tys. samochodów i zestawów montażowych. Jest też szansa na rozpoczęcie produkcji dwóch nowych modeli na Żeraniu.

Wzrost w FSO

Produkcja w warszawskiej fabryce rośnie już od kilku miesięcy. Tym samym wzrasta zapotrzebowanie na dostawy od kooperantów. "Rozszerzenie współpracy daje możliwość pełniejszego wykorzystania infrastruktury i mocy produkcyjnych zakładów w Warszawie oraz firm należących do naszej Grupy kapitałowej" - informują przedstawiciele FSO.

Po drogach Ukrainy jeździ już ponad 100 tys. Lanosów z Żerania. Dzięki zapotrzebowaniu na wschodnim rynku rośnie produkcja w żerańskich zakładach. Coraz jaśniej rysuje się też perspektywa uruchomienia w FSO produkcji nowych modeli samochodów. W tym celu zostały powołane specjalne zespoły ds. opracowywania założeń nowych projektów. Podczas ostatniej wizyty przedstawicieli FSO na Ukrainie rozmawiano o możliwościach technicznych rozpoczęcia na Żeraniu produkcji dwóch nowych modeli.

Przeczytaj także:

FSO - kierunek wschód (2005-11-22)

Sprzedaż spada - produkcja rośnie (2005-12-13)


Podobne wiadomości:

FSO - kierunek wschód

FSO - kierunek wschód

Aktualności 2005-11-22

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Aktualności 2005-12-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
30 tys. km Nissanem Leaf po bezdrożach
30 tys. km Nissanem Leaf po bezdrożach
Zakończyła się wyprawa pod hasłem No Trace Expedition, w której podróżnik Marek Kamiński przejechał 30 tys. kilometrów z Polski do Japonii i z powrotem.