mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Z Flotą do Unii

Z Flotą do Unii

Przystąpienie nowych krajów do Unii Europejskiej sprawia, że zarządzanie flotą będzie wymagało globalnego myślenia o rynku.

W dniu 28 kwietnia 2004r. w Warszawie w Hotelu Westin odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Branży Flotowej pod hasłem: „3 DNI DO UNII - przyszłość paneuropejskiego rynku flotowego po rozszerzeniu o dynamicznie rozwijające się i wschodzące rynki flotowe Europy Środkowo-Wschodniej.”
 
Organizatorem tak wielkiego przedsięwzięcia jest Magazyn FLOTA oraz FMI POLSKA. Celem spotkania jest przygotowanie rynków flotowych do zmian jakie niesie za sobą rozszerzenie struktur UE. Konferencja będzie wydarzeniem o wymiarze paneuropejskim, podczas którego spotkają się przedstawiciele dojrzałych rynków flotowych Unii Europejskiej z dynamicznie rozwijającymi się rynkami flotowymi krajów wstępujących do Unii takich jak Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, a także wschodzących europejskich rynków flotowych takich jak Rosja. Spotkanie oprócz charakteru edukacyjnego będzie umożliwiało zapoznanie się z ofertą  produktów i usług flotowych.

Główne bloki tematyczne Konferencji to rynki flotowe, fleet managerowie, finanse, ceny aut nowych i używanych, wartość rezydualna, remarketing, paliwa, bezpieczeństwo floty. Do wygłoszenia prelekcji zaproszeni zostali eksperci branży flotowej oraz finansowej z całej Europy. W gronie mówców znajdą się m.in. Peter Cook - Professor of Automotive Industries Management Centre for Automotive Industries Management Nottingham Business School, Bill Olivier – Managing Director Fleet Logistics International, Bruce MacLaren - EMEA Fleet Manager for Cisco, Global Corporate Supply, Ireneusz Tymiński - Fleet Logistics Poland, Piotr Wawrzynów - FMI POLSKA.

Ważnym punktem spotkania będzie Uroczysta Gala Finałowa I edycji Plebiscytu Fleet Awards Polska, której termin ze względu na rangę konferencji został przesunięty na kwiecień. Podczas wieczoru zostaną ogłoszeni liderzy polskiego rynku flotowego, w kategoriach: Fleet Manager roku 2004, Flota Firmowa roku 2004, Samochód Flotowy roku 2004. Zwycięzcy zostaną uhonorowani prestiżowymi statuetkami.  Dwie poprzednie edycje Konferencji cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przybyło na nie blisko 500 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się znacznie większej grupy najważniejszych uczestników rynku flotowego, zarówno dostawców towarów i usług jak i odbiorców. FMI POLSKA na trzy dni przed rozszerzeniem UE w Hotelu Westin gościć będzie nie tylko decydentów polityki samochodowej z Polski, ale z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Magazyn FLOTA i nowe czasopismo wydawane przez IPM Sp. z o.o. - Flota Auto News oraz serwis internetowy mojeauto.pl.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zamierza zbudować salon samochodowy, który będzie samowystarczalny pod względem wykorzystania energii odnawialnej.