mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zarządzanie flotą online

Zarządzanie flotą online

Nowe narzędzie dostępne dla użytkowników mojeauto.pl

Internet daje firmom nowe możliwości efektywnego zarządzania flotami aut. Osoby odpowiedzialne za administrowanie transportem i flotą posługują się nim w codziennych działaniach, korzystając na przykład z usług serwisu www.mojeauto.pl.

Narzędzia, które udostępnia firmom ten serwis, pozwalają uporządkować i usystematyzować informacje o posiadanych samochodach, a także sprawnie nimi zarządzać. Strony internetowe stanowią również funkcjonalną platformę informacyjną i komunikacyjną pomiędzy firmą a dealerem i serwisem oraz koncernem samochodowym.

Dzięki tym nowoczesnym narzędziom większa część aktywności osób zarządzających flotami może być przeniesiona do sieci internetowej, co radykalnie obniża koszty działania firmy i daje pełną kontrolę nad procesami związanymi z funkcjonowaniem parków samochodowych. Narzędzia te są szczególnie przydatne dla firm, które nie chcą powierzać swoich flot firmom zewnętrznym.

Specjalnie zaprojektowana osobista strona internetowa klienta flotowego umożliwia mu przeglądanie ofert dealerów skierowanych tylko do firm, złożenie zapytania ofertowego oraz zamówienia przez Internet. Dzięki niej firma może utrzymywać stały kontakt z dealerem czy serwisem dealera, oczekiwać na bieżąco informacji, których potrzebuje, oraz kooperacji

i pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z posiadanymi samochodami.

Możliwe jest również skorzystanie z oferty leasingowej i kredytowej na stronach internetowych oraz sprzedaż firmowych aut używanych poprzez sieć.

Strona internetowa klienta flotowego spełnia również funkcję notatnika i "wirtualnego" garażu dla realnego auta. Najważniejsze dostępne narzędzia to Przypominacz, Moje koszty oraz Książka serwisowa.

Użytkownik wprowadza do wirtualnego garażu samochody i odtąd wszelkie sprawy związane z konkretnym autem może przechowywać w "notatniku online" na swojej stronie.

Przypominacz daje możliwość wprowadzania zdarzeń związanych z samochodem, o których użytkownik chciałby, aby przypomniano mu w określonym czasie. Mogą to być naprawy, przeglądy rejestracyjne, gwarancyjne i pogwarancyjne, terminy zapłaty rat czy ubezpieczenia. Informacja przychodzi pocztą elektroniczną w danym dniu, przypominając o zdarzeniu.

Moje koszty to narzędzie porządkujące informacje związane z kosztami wynikającymi z eksploatacji auta. Można też przeglądać Raporty, czyli zestawienia wprowadzonych kosztów według miesięcy czy też według rodzaju kosztu (paliwo, naprawa eksploatacyjna, powypadkowa itp.).

W Książce serwisowej można pozostawić wszelkie zapiski na temat eksploatacji samochodu. Jeśli dealer dokona napraw w samochodzie firmowym, będzie miał również możliwość dokonania wpisu do Książki serwisowej online.

Dzięki tak precyzyjnie usystematyzowanym informacjom, dotyczącym każdego samochodu firmowego, możliwa jest szczegółowa analiza i porównanie kosztów oraz sprawne i terminowe zarządzanie nimi. Prowadzi to do minimalizowania tych kosztów oraz usprawnienia działań.

A jeśli o kosztach mowa, to jeszcze ostatnia uwaga. Profesjonalne systemy informatyczne sporo kosztują (od kilku do kilkunastu tysięcy złotych). Narzędzia internetowe dostępne w serwisie mojeauto.pl oferowane są, w ramach promocji, bezpłatnie. Warto zatem z nich skorzystać już teraz, unikając tym samym późniejszych opłat.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Winter Edition w Polsce
Renault Winter Edition w Polsce
Renault wprowadziło specjalną, bogato wyposażoną serię Winter Edition dla wybranych modeli osobowych z rocznika 2018.