mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zima niegroźna dla Seata

Zima niegroźna dla Seata

Sieć Autoryzowanych Serwisów SEAT-a, jak co roku zaprasza wszystkich Klientów, aby przygotowali swoje auta do sezonu zimowego i skorzystali z przygotowanych dla nich szeregu promocji.

Zima niegroźna dla Seata
Od 17 października aż do 22 listopada w Salonach i Serwisach SEAT-a w całej Polsce można będzie nabyć części i akcesoria w specjalnie przygotowanych cenach. Rabatami zostały objęte m.in. opony Pirelli oraz opony innych marek. 20-procentowym rabatem objęto komplet piór wycieraczek z rabatem. Na olej silnikowy Castrol przewidziano rabatem w wysokości aż 15%. Wykładzinę gumową bagażnika możemy kupić już od 65 zł czy wybrane modele felg aluminiowych już od 309 zł.

Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi także nowa seria oryginalnych części zamiennych SEAT Economy Parts cechująca się wysoką jakością charakterystyczna dla całej gamy produktów marki SEAT.

Dzięki wprowadzeniu oryginalnych części zamiennych z serii SEAT Economy Parts , możemy zaoszczędzić nawet do ponad 40% ceny przy zachowaniu doskonałej jakości, popartej dwuletnią gwarancją Producenta.

Koszt zakupu akumulatora z serii SEAT Economy Parts jest niższy średnio o 21%. Wymiana alternatora jest tańsza średnio o 25%, a koszt wymiany amortyzatorów i tłumików to wydatek mniejszy średnio o 36%. Zakupu kompletu klocków hamulcowych przednich i tylnych wraz z wymianą to teraz tylko odpowiednio 229 zł i 199 zł.

Stale zwiększająca się gama produktów SEAT Economy Parts już teraz oferuje m.in. akumulatory, alternatory, amortyzatory, klocki hamulcowe oraz tłumiki stale rozszerzając swoją ofertę.

Części Zamienne SEAT Economy Parts produkowane są według specyfikacji pozwalającej na uzyskanie idealnego stosunku jakości do ceny. SEAT Economy Parts adresowane są do właścicieli pojazdów 5-letnich i starszych, czyli obecnie produkowanych do 2006 roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat

Podobne wiadomości:

Seat z rekordowym wynikiem sprzedaży

Seat z rekordowym wynikiem sprzedaży

Aktualności 2019-05-20

Seat Mii w nowych wersjach wyposażenia

Seat Mii w nowych wersjach wyposażenia

Aktualności 2018-08-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Remont nawierzchni autostrady A4 Katowice-Kraków
Remont nawierzchni autostrady A4 Katowice-Kraków
24 kwietnia rozpoczął się ostatni etap wymiany nawierzchni autostrady A4 Katowice-Kraków.