mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zlot Mitsumaniaków

Zlot Mitsumaniaków

W ostatni weekend wakacji – 27 i 28 sierpnia odbędzie się spotkanie, gromadzące sympatyków aut marki Mitsubishi w Polsce. Impreza o nazwie III Zlot Mitsumaniaków zorganizowana jest przez Klub Mitsumaniaków.

Do udziału w imprezie zgłosiło się już ponad 200 wielbicieli aut spod znaku Trzech Diamentów. Pomysł klubu narodził się podczas I Zlotu Mitsumaniaków – grupy kilkunastu przyjaciół, fanatyków marki Mitsubishi, który odbył się w kwietniu 2004 roku. Na kolejny zlot, zorganizowany w sierpniu ubiegłego roku, przybyło już kilkudziesięciu entuzjastów aut Mitsubishi. W kwietniu bieżącego roku organizatorzy zlotów (Patryk Schultz z Grudziądza, Jacek Łukaszewski z Białegostoku, Bartosz Świderski i Hubert Ciuruś z Warszawy) założyli Klub Mitsumaniaków, który obecnie zrzesza ponad 50 członków.
 
Klub Mitsumaniaków został stworzony dla wszystkich entuzjastów aut spod znaku Trzech Diamentów, choć posiadanie auta marki Mitsubishi nie jest konieczne. Do grona przyjaciół Klubu należy znany kierowca rajdowy Mariusz Stec.

W programie III Zlotu Mitsumaniaków w Grudziądzu, w sobotę 27 sierpnia w godzinach 12.00- 20.00 przy hipermarkecie Real w Grudziądzu są wywiady z gośćmi, rozdanie okolicznościowych naklejek oraz przypinek, konkurencje sprawnościowe, m.in. "znam swoje auto na wylot", czyli rozpoznawanie części np. filtra oleju z zasłoniętymi oczami, "strong-man" przeciąganie liną Mitsubishi Pajero na czas, slalom, prezentacja gamy aut Mitsubishi  przez MMC Car Poland oraz dealerów Mitsubishi Grafix i Moto-Champ, pokaz umiejętności rajdowych Mariusza Steca i jego Mitsubishi Lancera Evolution VI,  udostępnienie siedzenia pilota podczas pokazu dla obecnych na zlocie.

W sobotni wieczór kolumna aut Mitsubishi pod eskortą pojazdów policji przejedzie nad jezioro Rudnickie, gdzie dla uczestników przewidziane są kolejne atrakcje.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Opłaty na niemieckich autostradach – znamy datę
Opłaty na niemieckich autostradach – znamy datę
Niemcy wprowadzają opłaty za przejazd autostradami. Pierwsze winiety kupić trzeba będzie za niecałe dwa lata.