mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Zmiany w kierownictwie DCAP

Zmiany w kierownictwie DCAP

Michał Luberadzki, dyrektor sprzedaży i marketingu działu samochodów użytkowych Mercedes-Benz, został członkiem zarządu DCAP. Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Jatkiewicza, który objął funkcję szefa Europejskiego Centrum Logistycznego w Ołtarzewie.

Michał Luberadzki karierę zawodową rozpoczynał w przedstawicielstwie firmy DRÄGER w Polsce zajmującej się dostawami aparatury medycznej i pomiarowej. W latach 1992 – 1999 pracował w polskim przedstawicielstwie firmy MAN Pojazdy Użytkowe, od 1993 roku na stanowisku dyrektora ds. serwisu i części zamiennych. Od 1999 roku związany jest z marką Mercedes-Benz, pełniąc funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu samochodów ciężarowych. Od września 2003 roku, w wyniku zmiany struktury DaimlerChrysler Automotive Polska, objął również sprzedaż samochodów dostawczych na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży i marketingu samochodów użytkowych (Commercial Vehicles Division).

Z kolei Matthias Mueller objął stanowisko dyrektora Działu Obsługi Posprzedażnej (After Sales) w firmie DaimlerChrysler Automotive Polska.

Matthias Mueller jest Niemcem. Ma 45 lat. Z koncernem DaimlerChrysler związany od 1987 roku (wtedy Daimler-Benz AG). Karierę zawodową rozpoczynał w dziale Badań i Rozwoju Daimler-Benz AG. W latach 1990-1999 zajmował się obsługą posprzedażną w krajach Ameryki Łacińskiej i w Afryce. W latach 1999-2003 zajmował stanowisko kierownika technicznego ds. samochodów ciężarowych w DaimlerChrysler Afryka Południowa. Od sierpnia 2003 do 1 października br. kierował działem projektów DaimlerChrysler Overseas.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór jako paliwo ma wiele zalet. W dobie elektryfikacji samochodów gaz ten może odegrać niebagatelną rolę.