1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Znany szef Infiniti w Polsce

Znany szef Infiniti w Polsce

Generalnym Menadżerem Centrum Infiniti Warszawa, które w końcu października oficjalnie już rozpocznie sprzedaż samochodów marki Infiniti na naszym rynku, został Grzegorz Szczypior.

Znany szef Infiniti w Polsce
Grzegorz Szczypior karierę zawodową rozpoczął jako doradca serwisu w warszawskim dealerstwie Ford OMC Motors, które – podobnie jak Centrum Infiniti Warszawa – należy do Grupy PGD. Doświadczenie z zarządzania dealerami oraz budowaniem standardów obsługi zdobywał w DaimlerChrysler Automotive Polska, gdzie przez blisko 3 lata pełnił funkcję Area Aftersales Managera. Następnie przez prawie 6 lat związany był z BMW Polska gdzie przez ostanie trzy lata zajmował stanowisko Area Sales Managera i był odpowiedzialny między innymi za organizację sieci sprzedaży samochodów marek BMW i MINI oraz za realizację sprzedaży BMW na rynku polskim.

Z wykształcenia jest technikiem samochodowym i magistrem ekonomii ze specjalnością administracja gospodarcza. Ma 36 lat, a jego wielką pozazawodową pasją są akwarystyka morska oraz Formuła 1.

Szef nowo wchodzącej na polski rynek marki za najważniejsze zadanie uważa obecnie zbudowanie zespołu ambasadorów marki Infiniti. - Tak jak wyjątkowe są samochody oraz salony Infiniti, tak i wymagania stawiane ambasadorom marki są szczególne – przyznaje Grzegorz Szczypior – Wynikają one z filozofii Infiniti, której wyróżnikiem jest stała spersonalizowana opieka nad każdym z klientów. Dzięki temu niespotykanemu dotychczas w Europie podejściu, właściciel auta ma doświadczać w pełni posiadanie samochodu Infiniti. Ambasadorowie Marki Infiniti mają być partnerami klientów w całym okresie użytkowania samochodu oraz opieki posprzedażnej.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti

Podobne wiadomości:

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Aktualności 2016-07-11

Wald International – nowe projekty na 2010

auto motor i sport 0000-00-00

Zapowiada się pracowity rok dla projektantów firmy Wald International. Muszą oni przygotować zestawy karoseryjne dla pięciu nowych modeli.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W Dakarze Toyota wystawi nowego GR DKR Hiluxa T1+
W Dakarze Toyota wystawi nowego GR DKR Hiluxa T1+
TOYOTA GAZOO Racing wystawi w Rajdzie Dakar 2022 zupełnie nowy samochód, zgodny z nowymi regulacjami dla kategorii T1. Toyota GR DKR Hilux T1+ jest mocniejsza i jeszcze lepiej przygotowana do ekstremalnej jazdy po pustyni.