mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Bezpiecznie. W drogę!"

"Bezpiecznie. W drogę!"

Przed nadchodzącym sezonem urlopowym firma Continental zorganizuje akcję społeczno-edukacyjną "Bezpiecznie. W drogę!", której celem jest promocja bezpieczeństwa podróży autokarowych dzieci i młodzieży.

Program "Bezpiecznie. W drogę!" będzie się składać z działań prowadzonych do mediów i akcji informacyjnej dla rodziców, dzieci,  kierowców, przewoźników autokarowych i organizatorów wyjazdów dzieci i młodzieży.

- Chcielibyśmy poruszyć temat bezpiecznych podróży autokarowych po polskich drogach w kontekście wyjazdów wakacyjnych dzieci i młodzieży. Przedstawimy problem bezpieczeństwa podróży z różnych perspektyw, ponieważ wierzymy, że tym sposobem uda nam się zwrócić uwagę opinii publicznej na kwestie, które są naprawdę istotne, a których się często nie dostrzega – mówi Marcin Cywiński, Specjalista ds. Marketingu w Dziale Opon Ciężarowych, Continental Opony Polska Sp. z o.o. - Zwrócimy się do dzieci, by podnieść ich świadomość na temat reguł bezpiecznego zachowania w autokarze, a także do rodziców, by przedstawić im zasady odpowiedniego przygotowania samochodu, tak by podróż była bezpieczna i wygodna. Z kolei wśród kierowców, organizatorów wypoczynku i przewoźników będziemy promowali zasady poprawnego, wygodnego i bezpiecznego przewozu dzieci i młodzieży autokarami.

Program będzie prowadzony w sześciu miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk i Bydgoszcz. Inauguracja działań planowana jest na koniec maja 2007 r. w Warszawie, a zakończenie na październik 2007 r.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Scala - nowy kompakt z Czech
Skoda Scala - nowy kompakt z Czech
Skoda Scala to całkiem nowy model w gamie czeskiego producenta. Zastąpi Skodę Rapid, ale wymiarami znajdzie się między nią a Octavią.