mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Preferowani Dostawcy" DAF

"Preferowani Dostawcy" DAF

Pod koniec listopada DAF Trucks N.V. uhonorował dziewięciu dostawców tytułem "Preferowany Dostawca", tak więc już 61 dostawców może się tytułować takim tytułem.

Tytuł "Preferowany Dostawca" jest dowodem uznania ze strony DAF Trucks N.V. za doskonałą działalność. Znaczenie ma nie tylko jakość dostarczanych produktów i usług, ale także niezawodność dostaw, dbałość o koszty oraz aktywne uczestnictwo w optymalizacji produktów i usług.

Nagrody zostały wręczone przez Pana Jos’a Smetsers’a, Dyrektora Działu Zakupów w DAF Trucks i europejskiej organizacji PACCAR, w skład której, poza DAF-em, wchodzą również Leyland Trucks i Foden z Wielkiej Brytanii. Podczas prezentacji Pan Smetsers podkreślił wagę, jaką DAF przywiązuje do trwałości związków z dostawcami. „Dostawcy odgrywają coraz bardziej aktywną rolę współpracując z DAF-em. Chcemy, aby stawali się coraz bardziej partnerami w interesach, i zapraszamy ich wcześniej, aby uczestniczyli w rozwoju naszych produktów i usług.”

“Firmy, które otrzymały nagrodę, przestrzegają naszych surowych wymagań w zakresie jakości i kosztów” mówi Smetsers. "Spełniają także nasze oczekiwania, jeśli chodzi o czasy dostaw, procesy logistyczne, elastyczność i uczynność. Dlatego sprawia nam olbrzymią radość, że już 61 firm spełnia nasze surowe wymagania”.

W tym roku tytuł nagrody otrzymali: Visaton (Niemcy), Behr GmbH & Co (Niemcy), Behr Kirchberg GmbH (Niemcy), ZF Sachs AG (Niemcy), Mahle Ventiltrieb GmbH (Niemcy), Baudoin N.V. (Belgia), Bleichert Förderanlagen GmbH (Niemcy), Start Uitzendbureau (Holandia), Randstad Uitzendbureau B.V. (Holandia).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Lexus pracuje nad opracowaniem rozwiązań, które pozwolą zminimalizować liczbę wypadków drogowych.