mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "Świeży duch" Seata Leon

"Świeży duch" Seata Leon

SEAT przygotował dla swoich Klientów nowy limitowany model o nazwie SEAT Leon Spirit Fresh Up.

"Świeży duch" Seata Leon

SEAT Leon Spirit Fresh Up (MY’04) jest oferowany w 2 wersjach silnikowych: 1,6i 16V 105 KM i 1,9 Tdi 90 KM. W wyposażeniu standardowym modelu zawarto - 4 poduszki powietrzne; ABS; klimatyzację manualną; wspomaganie kierownicy; centralny zamek; elektryczne szyby przednie; radioodtwarzacz CD Aura; lampy przeciwmgielne; 15” felgi aluminiowe; sportowe fotele; w pełni lakierowane zderzaki; skórzane wykończenie kierownicy obszywane szarą nicią; osłonę lewarka zmiany biegów wykończoną skórą; centralną konsolę wykończoną w kolorze srebrno – tytanowym; ramkę obudowy zegarów i wskaźników w kolorze srebrno – tytanowym; ramkę na gałce zmiany biegów w kolorze srebrno – tytanowym; ramkę mocująca osłonę lewarka zmiany biegów w kolorze srebrno – tytanowym.
SEAT Leon Spirit (MY’04) oferowany jest wciąż w 3 wersjach silnikowych - 1,4i 16V 75 KM; 1,6i 16V 105 KM; 1,9 Tdi 90 KM oferowany jest obecnie z następującym wyposażeniem - 4 poduszki powietrzne; ABS; klimatyzacja manualna; wspomaganie kierownicy; centralny zamek; elektryczne szyby przednie; radioodtwarzacz Brisa; lampy przeciwmgielne; 15” felgi aluminiowe; skórzana kierownica i gałka skrzyni biegów; fotele typu Comfort; w pełni lakierowane zderzaki.
Auto oferowane jest podobnie jak w przypadku Leona Spirit Frash Up w 11 kolorach nadwozia: 4 lakiery zwykłe i 7 metalizowanych.
Warto w tym miejscu wspomnieć, że korzyści dla Klienta związane z wyposażeniem oferowanym w standardzie w Nowym SEATcie Leon Spirit Fresh Up wynoszą – 18,700 PLN a w przypadku Nowego SEAT-a Leon Spirit kształtują się na poziomie 17,500 PLN.
Wspomniane korzyści dla Klienta odnoszą się do sumy wartości wyposażenia standardowego w modelu Spirit Fresh Up / Spirit w porównaniu do adekwatnego wyposażenia modeli podstawowych (nie uwzględniając takiego wyposażenia jak: 4 poduszki powietrzne, ABS, wspomaganie kierownicy, pakiet elektryczny na przednie drzwi, które zawarte jest w standardzie wersji Stella).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak przygotować samochód do zimy?
Jak przygotować samochód do zimy?
Większość kierowców przygotowanie auta do zimy rozumie przez zmianę opon na zimowe. Tymczasem obowiązków jest więcej.