mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > "together on tour"

"together on tour"

Po wielkim sukcesie European Summer Tour 2003 smart ponownie zaprezentuje występy Robbiego Willimsa w ramach przedłużonego tournee po Europie.

Podczas European Autumn Tour 2003 marka smart w wybranych miastach zaprezentuje model smarta forfour w formie pokazów roadshow. Zainteresowani będą mogli przy tym zapoznać się z nowym modelem z rodziny smarta i uzyskać wiele informacji na jego temat. W Katowicach w dniu koncertu Robbiego Williamsa (6.11.br) oraz w dniu następnym będzie można na rynku w Katowicach oglądać nie tylko nowego smarta forfour, ale także wszystkie dotychczasowe wersje tego auta: smarta city-coupé i smarta cabrio, smarta roadstera i roadstera- coupé, a także smarta crossblade. Samochody prezentowane będą w godz. 11-19.00.
Współpraca Robbiego Williamsa i smarta trwa od grudnia 2001 r. Sponsorowanie European Autumn Tour 2003, jak również grudniowych koncertów w Australii i Nowej Zelandii, jest czwartym dużym projektem powstałym we współpracy smarta i brytyjskiego piosenkarza, obok pomocy przy realizacji filmu „Nobody Someday”, przekazania pierwszego smarta crossblade w kwietniu 2002 r. i zaangażowania w organizację European Summer Tour.
W smarcie forfour, który zadebiutuje na rynku wiosną 2004 roku, widoczne są typowe cechy samochodów tej marki, jak na przykład szkielet kabiny TRIDION i dwukolorowe nadwozie, koncepcja wyjściowa wzbogacona została jednak o nowe pomysły. Nabywcy mierzącego 3,75 metra długości smarta będą mogli wybierać między trzema wariantami silników benzynowych i dwoma wysokoprężnych. Wnętrze smarta forfour oferuje innowacyjną koncepcję przestrzenną i typowe dla smarta rozwiązania, nie występujące dotychczas w segmencie małych samochodów.
Smart forfour łączy dzięki oryginalnej koncepcji emocje z funkcjonalnością. Pięciodrzwiowy samochód o niepowtarzalnym charakterze oferuje przyjemność jazdy ze sportową nutą. Mimo kompaktowych wymiarów pojazd zapewnia typowy dla smarta wysoki poziom bezpieczeństwa. Projektanci i konstruktorzy smarta stworzyli pod postacią smarta forfour pojazd o wyrazistym charakterze w segmencie małych samochodów, stanowiący nową interpretację wszystkich cech typowych dla członków rodziny smart.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór jako paliwo ma wiele zalet. W dobie elektryfikacji samochodów gaz ten może odegrać niebagatelną rolę.