ciężarówki i autobusy
ciężarówki i autobusy

Stawiają znów na Iveco

Firma Mauffrey Group złożyła zamówienie na aż 600 pojazdów Iveco Stralis Euro 6. Część tego zamówienia zostanie zrealizowana przez polski oddział Iveco, który dostarczy 36 pojazdów.

Stawiają znów na Iveco
Mauffrey Group po raz kolejny obdarzyła zaufaniem pojazdy marki Iveco i złożyła zamówienie we Francji na 600 pojazdów Stralis Euro 6 z terminem dostawy jeszczew tym roku. Modele Iveco, będące przedmiotem zamówienia, to ciągniki siodłowe Hi-Way (przeznaczone do obsługi transportu dalekobieżnego) oraz Hi-Road (do obsługi transportu regionalnego). Pojazdy będą wyposażone w silniki Cursor 11 Euro 6 o mocy 460 KM.

W ciągnikach Iveco z parku pojazdów odnawianego przez Mauffrey Group zazwyczaj co 3–4 lata będzie zastosowana zaawansowana technologia pokładowa, umożliwiająca śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia kompleksowego bezpieczeństwa oraz ochrony ludzi i towarów, jak również zagwarantowania sprawnego świadczenia usług.

Również polski oddział Mauffrey Group dokonał w ostatnich dniach zamówienia 36 pojazdów Stralis Euro 6. Ciągniki Stralis Hi-Way o mocy 460 KM będą dostarczane partiami do Mauffrey Polska począwszy od stycznia 2015 roku. To już drugie zamówienie francuskiego przewoźnika zrealizowane w porozumieniu z Iveco Poland.

Unikatowa technologia HI-eSCR, która eliminuje konieczność stosowania układu recyrkulacji spalin (EGR), kładzie kres rosnącej złożoności konstrukcji silników wysokoprężnych, zwiększając niezawodność rozwiązań technicznych i obniżając całkowity koszt posiadania pojazdu (TCO). Właśnie ta kwestia była jednym z głównych powodów decyzji podjętej przez Mauffrey Group, która swoim zamówieniem potwierdziła zaufanie do pojazdów Stralis Euro 6.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Zasady zwolnienia z obowiązku kwarantanny kierowców

Zasady zwolnienia z obowiązku kwarantanny...

Aktualności 2020-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!