mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Auto na kredyt w Nordea Bank Polska

Auto na kredyt w Nordea Bank Polska

Nordea Bank Polska SA proponuje nowe atrakcyjne kredyty samochodowe dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych.

Dzięki kredytowi Nordea Auto (dla osób prywatnych) można sfinansować zakup nowego lub używanego samochodu. Kredyt dostępny jest w złotówkach lub waloryzowany kursem euro albo dolara amerykańskiego. Jego wypłata następuje wyłącznie w złotówkach w formie bezgotówkowej na rachunek sprzedawcy.

Maksymalny okres kredytowania wynosi 6 lat, z zastrzeżeniem, iż łącznie okres kredytowania oraz wiek samochodu nie mogą przekroczyc 8 lat. Minimalna kwota kredytu to 5 tysięcy złotych. Aby skorzystać z Nordea Auto nie jest konieczny wkład własny kredytobiorcy, czyli z kredytu można sfinansować 100 procent ceny samochodu.
 
Oprocentowanie kredytu dla klientów indywidualnych na dzień 17.02.2004r. wynosi:
· w PLN od  8,97 proc.
· w USD od 7,63 proc.
· w EUR od 7,08 proc.

Nordea Bank Polska przygotował również atrakcyjną ofertę kredytu samochodowego dla podmiotów gospodarczych – Auto Firma.

Dzięki kredytowi Auto Firma można sfinansować zakup nowego lub używanego samochodu, którego wiek nie przekracza 8 lat (licząc do końca okresu kredytowania). Maksymalny okres, na który udzielany jest kredyt, wynosi 5 lat. Kredyt jest udzielany w złotych polskich, euro lub USD.

Minimalna kwota kredytu to 5 tysięcy złotych. Aby skorzystać z kredytu Auto Firma konieczny jest wkład własny kredytobiorcy na minimalnym poziomie 10 proc. wartości brutto samochodu.
Oprocentowanie kredytu Auto Firma na dzień 17.02.2004r. wynosi:
· w PLN od  10,97 proc.
· w USD od   6,63 proc.
· w EUR od   7,57 proc.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Zaśnieżony podjazd stanowi nie lada wyzwanie dla kierowców. Radzimy, jak zwiększyć swoje szanse na ruszenie pod górę na śniegu.