mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Korzystne warunki zakupu Corsy, Agili i Combo

Korzystne warunki zakupu Corsy, Agili i Combo

Z końcem marca GMAC Bank, bank samochodowy związany z koncernem General Motors, uruchomił promocyjną ofertę kredytową na zakup samochodów marki Opel. Klient, który wpłaci 50% lub 70% wartości kupowanego auta pierwszą ratę kredytu spłaci dopiero po roku!

Korzystne warunki zakupu Corsy, Agili i Combo

Oferta dotyczy nowych samochodów marki Opel: modeli Corsa, Agila i Combo. W przypadku Corsy pierwsza wpłata wynosi 50% wartości auta, zaś na Agilę i Combo trzeba wpłacić 70% wartości. Pozostałą resztę klient zaczyna spłacać dopiero po upływie 12 miesięcy od momentu pierwszej wpłaty.

„GMAC Bank jako pierwszy bank w Polsce wprowadził kilka lat temu ten typ preferencyjnego kredytu. Ostatnia podobna promocja miała miejsce w 2001 roku. Nigdy jednak nie proponowaliśmy klientom możliwości pierwszej wpłaty na poziomie 50%, zawsze było to minimum 70% - mówi Marek Dwornik, Dyrektor ds. Sprzedaży w GMAC Bank Polska S.A. - Ściśle współpracujemy z polskim oddziałem General Motors oraz siecią dilerów Opla w całym kraju. Staramy się wspierać sprzedaż samochodów koncernu podejmując wspólne akcje marketingowe mające na celu stworzenie możliwie najbardziej atrakcyjnej oferty”- dodaje M. Dwornik.

Promocja „50/50” i „70/30” potrwa do końca kwietnia. Możliwe jest jednak, że zostanie przedłużona. Aby otrzymać preferencyjny kredyt nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków poza tymi, które służą określeniu standardowej zdolności kredytowej. Po okresie wolnym od spłat, oprocentowanie kredytu wynosi odpowiednio: 12% (12 miesięcy), 13,5% (od 13 do 36 miesięcy) i 14,5% (od 37 do 60 miesięcy). Kredyt dostępny jest w salonach dilerów Opla na terenie całego kraju.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bram Schot nowym prezesem Audi
Bram Schot nowym prezesem Audi
Jak poinformowało Audi, rada nadzorcza AUDI AG zaaprobowała Abrahama Schota na stanowisko prezesa zarządu.