mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Leasing opcji, leasing plusów

Leasing opcji, leasing plusów

Gdańska Grupa Futura Prime wprowadziła na rynek produkt "Leasing Plus". Usługa, przeznaczona zarówno dla sektora MŚP jak i klientów indywidualnych, jest pierwszą tego typu propozycją w naszym kraju.

Produkt jest bardzo elastyczny; zawiera wiele opcji, z których mogą skorzystać leasingobiorcy. Usługa jest tak skomponowana, aby trafiała zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Koszty nowego produktu są zdecydowanie niższe niż w przypadku klasycznego leasingu, bądź kredytu, dlatego nawet klienci indywidualni mogą korzystać z samochodów wyższej klasy z wartościami dodanymi. Podobnie jak w leasingu odnawialnym, konsumenci mogą też cały czas użytkować nowy samochód. "Leasing Plus" to również duże ułatwienie dla firm. Ideą usługi jest pomoc w tworzeniu lub rozbudowywaniu małych flot w sektorze MŚP. Futura Prime stwarza przedsiębiorcom taką okazję poprzez preferencyjne stawki miesięcznych rat. Dzięki dużym korzyściom podatkowym (możliwość odpisania stawki VAT od większej ilość aut) wiele firm stać na wyleasingowanie nie jednego, lecz kilku samochodów.

"Leasing Plus" jest produktem niezwykle rozbudowanym. Klienci Grupy Futura Prime mogą sami wybrać jedną z wielu opcji zakończenia umowy oraz skorzystać z bardzo szerokiego wachlarza usług serwisowych. Dopasowanie poszczególnych opcji do własnych potrzeb zależy tylko i wyłącznie od konsumentów. Firma proponuje swoim klientom m.in.: ubezpieczenie pojazdu w trakcie całego okresu trwania umowy, koordynowanie likwidacji szkód, serwis i wymianę ogumienia, a także, w razie potrzeby, samochód zastępczy. Co szczególnie ważne, cena dodatkowych usług nie powoduje kumulacji wydatków lecz jest rozłożona w równomiernych miesięcznych ratach.

Kolejnym wyróżnikiem usługi są niskie opłaty miesięczne oraz zredukowane do minimum formalności. Przy odpowiednio wysokiej opłacie początkowej umowa zostanie podpisana bez konieczności udowadniania zdolności kredytowej klienta. Z procedury uproszczonej można skorzystać już przy 10% opłacie wstępnej.

„Leasing Plus” to nowość na rynku polskim. Do tej pory analogiczne produkty pojawiały się w niektórych krajach Europy Zachodniej. Grupa Futura Prime, korzystając z silnego partnerstwa Masterlease Europe, odpowiednio przystosowała usługę do rodzimych warunków. Niskie ceny oraz wielość proponowanych opcji sprawiają, że nowa usługa Grupy ma szansę stać się tegorocznym hitem wśród innych usług finansowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Lexus pracuje nad opracowaniem rozwiązań, które pozwolą zminimalizować liczbę wypadków drogowych.