1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Finanse i prawo >
  4. Rekordowy kontrakt Masterlease

Rekordowy kontrakt Masterlease

Ponad 220 nowych samochodów trafiło w ostatnich miesiącach do pracowników Actavis Polska. Firma podpisała w czerwcu umowę wynajmu długoterminowego z Masterlease.

Grupa Actavis z centralą w Islandii jest jednym z kluczowych podmiotów na rynku rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości leków odtwórczych. W Polsce firma działa od 2004 roku i posiada rozbudowaną strukturę sprzedaży oraz bierze czynny udział w procesach wdrażanych na poziomie korporacji.

- Rozmowy z Actavis trwały kilka miesięcy. Klient bardzo precyzyjnie określił swoje wysokie oczekiwania wobec finansowania i poziomu obsługi jego floty, więc poprzeczka została postawiona wysoko – komentuje Grzegorz Czarnecki, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej Masterlease.

W okresie od czerwca do sierpnia Masterlease dostarczyła klientowi ponad 220 samochodów, głównie marek Skoda i Volkswagen.  Samochody będą wykorzystywane przez pracowników Actavis na każdym szczeblu – od handlowców, przez kierowników regionalnych, po pion kadry menedżerskiej.

Współpraca Actavis z Masterlease to zwrot ku ujednoliceniu form finansowania firmowej floty klienta. Do tej pory firma finansowała samochody na kilka sposobów – poprzez leasing, za gotówkę, w ramach wynajmu. Obecnie Actavis, poprzez skoncentrowanie polityki flotowej na outsourcingu usług typu FSL – liczy na uzyskanie oszczędności finansowych oraz uproszczenie administracji w tym zakresie działania swej firmy.

- Wybór Masterlease jest podyktowany doświadczeniem i elastycznością w podejściu do naszych oczekiwań względem finansowania i obsługi naszej floty. Wierzymy, że to partnerstwo w zakresie wynajmu długoterminowego zaowocuje zwiększeniem efektywności i mobilności naszej floty – podkreśla Dyrektor Adam Białas, z Actavis Polska Sp z o.o.

Umowa z Actavis Polska to dla Masterlease jeden z największych pod względem liczby wydanych aut kontraktów w tym roku. Firma od 5 lat nosząca tytuł lidera rynku car fleet management nadal utrzymuje swą pozycję. W lipcu spółki grupy Masterlease odnotowały rekordową sprzedaż, wydając swoim klientom blisko 1000 samochodów w wynajmie i leasingu. Łączne dostawy samochodów w wynajmie długoterminowym są po 7 miesiącach 2011 wyższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, który był dla Masterlease rekordowy.
Tematy w artykule: Masterlease zarzadzanie flota CFM flota

Podobne wiadomości:

Współużytkowanie flot pojazdów - przyszłość korporacji

Współużytkowanie flot pojazdów - przyszłość...

Aktualności 2014-11-28

Auto poflotowe - czy warto kupić?

Auto poflotowe - czy warto kupić?

Aktualności 2015-01-21

Komentuj:

marko1 2011-08-17

A drogach niczym rodeo będzie, trzeba zmóc czujność na drodze i uważać na pracowników Actavis, którzy będą szaleć aby zdążyć i zarobić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes EQS - rekordowe 2200 km w 24 godziny
Mercedes EQS - rekordowe 2200 km w 24 godziny
2185 kilometrów w ciągu jednej doby – tyle przejechał najnowszy Mercedes EQS podczas swojej rekordowej wyprawy z Warszawy do Stuttgartu i z powrotem.