mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Wczoraj Carcade dziś GETIN Leasing

Wczoraj Carcade dziś GETIN Leasing

Firma Carcade SA, jedna z prężniej działających firm na polskim rynku usług leasingowych, od 15 lutego funkcjonuje pod nazwą GETIN Leasing SA.

Zmiana jest wynikiem przejęcia części akcji firmy Carcade przez Getin Holding. Do grupy należy m.in.: GETIN Bank (dawniej GBG) z siedzibą w Katowicach. Ostatnio dołączyły również: Powszechny Dom Kredytowy (pośrednictwo kredytowe) oraz RB Expert (pośrednictwo ubezpieczeniowe).

"Długoletnia tradycja na rynku usług leasingowych w połączeniu z wiedzą i kapitałem członków grupy Getin Holding, pozwolą nam zaoferować jeszcze lepsze warunki finansowania. Nowy potencjał tkwiący w GETIN Leasing oznacza większe możliwości rozwoju naszych usług, zgodnie z potrzebami rynkowymi. To również łatwiejszy dostęp do naszej oferty. Oprócz 15 oddziałów GETIN Leasing, nasze usługi świadczyć będą także placówki GETIN Banku. Już dziś to ponad 70 przedstawicielstw na terenie całego kraju." – mówi Rafał Gulka, Prezes Zarządu GETIN Leasing SA.

Firma rozpoczęła działalność na rynku usług finansowych w 1997 roku jako Carcade Leasing SA. Po zmianie nazwy firmy w styczniu 2002 roku, spółka przez okres 3 lat prowadziła działalność jako Carcade SA. W ofercie firmy znajdują się usługi leasingowe na środki transportu, maszyny i urządzenia, motocykle, wózki widłowe, sprzęt medyczny oraz inne środki trwałe.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W Tychach rusza produkcja silnika Grupy PSA
W Tychach rusza produkcja silnika Grupy PSA
Groupa PSA rozpoczyna w fabryce w Tychach produkcję trzycylindrowego silnika benzynowego Turbo PureTech.