mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > "easy-leasing" w mojeauto.pl

"easy-leasing" w mojeauto.pl

Carcade SA oraz mojeauto.pl w dniu 1 lipca 2003 r. podpisały długoterminową umowę o współpracy.

Carcade SA oraz InterNet Service SA, operator Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl w dniu 1 lipca 2003 r. podpisały długoterminową umowę o współpracy. Na jej podstawie, na stronach mojeauto.pl zamieszczona została interaktywna prezentacja oferty „easy-leasing”.

Prezentacja ta została oparta na kalkulatorze leasingowym, który pozwala na dowolną kalkulację oferty oraz wydruk harmonogramu leasingowego. Obok kalkulatora zamieszczone zostały szczegółowe informacje o „easy-leasing” i Carcade S.A. Najważniejszym elementem prezentacji oferty „easy-leasing” jest mechanizm wysyłki zapytania ofertowego. Polega on na automatycznym przekazywaniu do wybranych oddziałów Carcade S.A. danych zainteresowanych Internautów oraz informacji o warunkach leasingu określonych przez nich w kalkulatorze.

Carcade S.A. gwarantuje, że czas odpowiedzi na zapytania składane z mojeauto.pl będzie minimalny i nie przekroczy kilku godzin.

Obie firmy deklarują wspólne przedsięwzięcia promocyjne w sieci Internet.

Carcade S.A. od 1991 roku działa na rynku usług finansowych. Obecnie jest największą niezależną firmą leasingową nie związaną z żadnym z banków czy koncernów samochodowych.

Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie sprzedaży produktów finansowych, w tym kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych. Zasięg terytorialny spółki jest ogólnopolski, a sieć oddziałów Carcade ułatwia bezpośredni kontakt z klientami i dostawcami środków trwałych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota opracowała humanoidalnego robota
Toyota i japoński operator komórkowy NTT DOCOMO opracowały system sterowania na odległość humanoidalnym robotem T-HR3 za pośrednictwem sieci komórkowej piątej generacji.