mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 115 dni więcej na budowę A1 Świerklany-Gorzyczki

115 dni więcej na budowę A1 Świerklany-Gorzyczki

Został podpisany aneks terminowy na budowę odcinka autostrady A1 Świerklany – Gorzyczki z firmą Alpine Bau. Aneks przedłuża termin wykonania wszystkich robót objętych umową o 115 dni, tj. do 26 lipca 2012 roku – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

115 dni więcej na budowę  A1 Świerklany-Gorzyczki
Przedłużenie terminu wykonania robót wynika ze szczególnie niekorzystnych warunków atmosferycznych w okresie zimowym uniemożliwiających prowadzenie robót z zachowaniem reżimów technologicznych oraz z przestojami w robotach związanymi z koniecznością wykonania dokumentacji uwzględniającej zmiany stanowiące konsekwencje zastosowanej technologii realizacji budowy obiektów MA 532 i MD 532.1. Obydwa obiekty znajdują się w rejonie węzła "Mszana" – tłumaczy GDDKiA.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 87 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Pierwszy fotoradar na autostradzie A1 – będzie więcej

Pierwszy fotoradar na autostradzie A1 –...

Aktualności 2018-07-23

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Komentuj:

~eu 2012-04-07

Banda oszustów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Upal 2012-04-07

A co.... oni mysleli ze Polska lezy na rowniku i zima nie wystepuje :-) ...jakby kazdy z 38mln Polakow zbudowal 1 metr autostrady to by tam juz bylo 38 tys km autostrad......a tam dalej nic - zadnej sieci tylko jakies strzepy - gdzie ta kasa idzie skoro tak duzy narod nie potrafi sobie zbudowac chociaz kilku drog w ciagu tylu lat ???? ...ale widocznie tacy niestety sa Polacy!

~Jotgie 2012-04-06

A prawda tej "przedłużki" jest taka: WSZYSTKIE SIŁY NA A2 OD STRYKOWA DO WARSZAWY! (wiadomość z wiarygodnego źródła).

~kierowca 2012-04-06

"wynika ze szczególnie niekorzystnych warunków atmosferycznych " - gdzie jest prokurator ???? Firma zawala pierwszą budowę - wybierana jest ponownie (to już powinno być w prokuraturze) a teraz "szczególnie niekorzystne warunki" ?!?!?!?!? dwa tygodnie mrozu i dwa dni śniegu po 5 cm i zero opadów od sierpnia ?????????). W Kongu są mniejsze przekręty.

~paryst 2012-04-06

jaka zima?? 2 tygodnie solidnego mrozu, może w sumie miesiąc śniegu. Pierdy, śmierdy, bajdurzenie, ściemnianie i okłamywanie ludzi: w takich umowach jest zawarty czynnik atmosferyczny, w końcu zima nie wyskoczyła pierwszy raz od 100 lat. Machloje i przekręty - w końcu ta firma już raz z tego odcinka poleciała, po czym ponownie wygrała przetarg. brak słów, no i winnych brak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?
Ile wspólnego ma hybryda z samochodem elektrycznym?
Pojawienie się pierwszych hybryd spowodowało stopniowy powrót napędu elektrycznego, który jest przecież tak stary, jak motoryzacja.