mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Fragment DW 246 po remoncie

Fragment DW 246 po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego poinformował o zakończeniu prac związanych z remontem odcinków drogi wojewódzkiej nr 246 w Gniewkowie i Wieszkach. Inwestycje kosztowały 2,7 mln zł.

Fragment DW 246 po remoncie
W całym województwie kujawsko-pomorskim prace remontowe, finansowane z budżetu województwa, których celem jest poprawa bezpieczeństwa jazdy i standardu dróg. Jedną z kilkudziesięciu tegorocznych inwestycji była modernizacja drogi wojewódzkiej nr 246 w Gniewkowie (powiat inowrocławski) i Wieszkach (powiat nakielski). Inwestycje kosztowały 2,7 mln zł.

W Gniewkowie wyremontowano fragmenty ulic Toruńskiej i Kilińskiego, które znajdują się w ciągu tej trasy. W ramach inwestycji wyprofilowano podłoże, wylano nową nawierzchnię jezdni, odnowiono chodniki, pobocza i zatoki autobusowe.

Zakończyły się także prace remontowe na drodze wojewódzkiej w Wieszkach, w powiecie nakielskim. Wylano tam nowy dywanik asfaltowy, przygotowano odwodnienie jezdni, a na koniec zamontowano oznakowanie i urządzania poprawiające bezpieczeństwo jazdy.

Podobne wiadomości:

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Polskie drogi 2016-01-05

DW902 najlepszą inwestycją komunalną w kraju

DW902 najlepszą inwestycją komunalną w kraju

Polskie drogi 2016-05-27

Komentuj:

~romek 2008-11-20

dolny tekst dotyczy Bydgoszczy

~romek 2008-11-20

Ale wracając do dróg okropnie zatłoczona pojazdami jest ulica Grunwaldzka.Droge ta zasilają pojazdy zjeżdzajace z górnych tarasów Osowej Góry.Swiatła na węzle są tak ustawione ze czasowo preferują ten kierunek.Brakuje drogi równoległej do Grunwaldzkiej po której poruszały się pojazdy z tarasów w stronę ul.Koronowskiej.Projekty rozwiąz komunikacyjnych są bardzo uproszczone nie uwzgledniają mozliwości ekwiwalentnych dróg.Jeden Węzeł Grunwaldzki który został wykonany za duze pieniądze (SLD)bez przetargu jest koślawą interpretacja teorii komunikacyjnej

~romek 2008-11-20

Redaktor Jachowicz z Gazety Wyborczej opisywał na łamach gazety rózne przekręty gospodarcze ludzi z byłego aparatu SB.I co podpalono mu mieszkanie w nocy zakonczone smiercią zony.Sram na was komuchy i tak dobierzemy sie wam do skóry.PiS cos nieco próbawał

~Bożydar 2008-11-20

romek, po czym ty byłeś jak to pisałeś ??

~romek 2008-11-20

komunisci zaanektowali Konzentrazionlager Potulice na swoje potrzeby,posępny obraz drutów kolczastych rozciagał sie na ta okolicę.co ciekawe trwa to do dziś.Pałac Hrabiny Potulickiej zniszczony stoi przy drutach stoi i nieśmiało przyglada sie sowietyzacji kraju.Ale burdel w tym kraju.Pozdrowienia dla klawiszy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprzęgło – jak z niego korzystać?
Sprzęgło – jak z niego korzystać?
Sprzęgło w samochodzie jest jednym z tych elementów, o których pamiętamy wtedy, kiedy trzeba wymienić zużytą tarczę. Podpowiadamy, jak dbać o ten element, by długo służył.