1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Polskie drogi >
  4. Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu

Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu

Na terenie Mazowsza GDDKiA prowadzi inwestycje oraz remonty, dlatego też wprowadzane są zmiany w organizacji ruchu.

Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu
Od 12 do 19 grudnia 2014 roku konieczne stało się wprowadzenie następujących nowych zmian:

S8 Powązkowska – Modlińska -  firma Metrostav

- w sobotę (13.12) ok. 6.00 zaplanowano prawostronne zwężenie północnej  jezdni zbiorczo-rozprowadzającej na odcinku pomiędzy rondem Broniewskiego a ul. Maczka, za ul. Literacką. Wykonawca będzie prowadził roboty branżowe. Zakończenie robót przewidziane zostało na 20 grudnia br.

 - w środę wieczorem zaplanowano wprowadzenia zmiany w organizacji ruchu na południowo-zachodniej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej na dojeździe do ul. Powązkowskiej od strony Poznania, polegającej na prawostronnym wyłączeniu pasów ruchu w godzinach 22.00-5.00. Wykonawca będzie prowadził prace związane z budową muru oporowego obiektu w w.Powązkowska. Prace potrwają do piątku (19.12).

DK 50 m. Chudolipie

- do 20 grudnia w związku z przebudową skrzyżowania organizacja ruchu przewiduje naprzemienne zajęcie lewego i prawego pasa oraz ograniczenie prędkości do 50 km/h.

S7 Dębina - Czosnów

 - do 20 grudnia na odc. ok. 2,4 km wykonywane są roboty brukarskie oraz utrzymaniowe remontowanej nawierzchni, orgaanizacja ruchu przewiduje zawężenie do 1 pasa ruchu trasy głównej. Kierowcy na odcinku, gdzie wykonywane są prace mają do dyspozycji 1 pas ruchu.
 

Trwające utrudnienia:

DK 50 i 60 m. Ciechanów

– w związku z  budową przez Miasto Ciechanów ronda, w ciągu drogi krajowej nr 60, jadąc od Płocka w kierunku Ciechanowa ruch odbywa się objazdem poprzez drogę techniczną. Prace potrwają do 30.12.2014r.

 – w związku z  budową przez PKP wiaduktu nad linią kolejową, w ciągu drogi krajowej nr 50, od strony Ciechanowa na dojeździe do wiaduktu ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest sygnalizacją świetlną a na dalszym odcinku prowadzony jest drogą techniczną.

 DK 79 Ryczywół - Kozienice

- przebudowa drogi na odcinku 15,4 km. W miejscu  układania nowej nawierzchni i przebudowy obiektów występować będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

- do końca tego roku zamknięty będzie most przez rz. Radomkę w m. Ryczywół. Wytyczono trasy objazdowe.

Tematy w artykule: mazowieckie utrudnienia w ruchu

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe przepisy na przejściach dla pieszych
Nowe przepisy na przejściach dla pieszych
1 czerwca tego roku w życie wszedł przepis, który ma zwiększyć bezpieczeństwo pieszych w obrębie przejść. Wprowadza on pierwszeństwo dla pieszych wchodzących na pasy, a nie tylko dla znajdujących się już na przejściu.