mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > 307-ka jako sedan

307-ka jako sedan

Peugeot konsekwentnie realizuje założoną politykę poszerzania gamy dostępnych modeli. Tym razem rodzina modelu 307 powiększy się o wersję nadwozia sedan.

307-ka jako sedan

Szósta już wersja Peugeota 307 będzie miała swoją światową premierę podczas salonu samochodowego w Genewie. Do sprzedaży trafi on w lecie tego roku na początku w Chinach, gdzie będzie wytwarzany. Sprzedaż tej wersji rozpocznie się w Chinach z racji dużego popytu na tej klasy auta, jakie od kilku lat można zaobserwować. Aż 90% sprzedanych aut średniej klasy była w wersji sedan.

Nowa wersja nie odbiega zbytnio od podstawowych założeń, jakie francuski koncern stawiał przez modelem w chwili jego wprowadzenia na rynek. Główne cechy, przestrzenność wnętrza, wysoki poziom wyposażenia oraz bezpieczeństwa czynnego i biernego, pozostają nie zmienione. Długość 4,46m zapewnia największą przestrzeń bagażową w klasie. Peugeot 307 sedan oferuje dwa silniki benzynowe: 1,6l 110 KM oraz 2,0 138 KM. Oba do wyboru z ręczną lub automatycznę skrzynią biegów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Szybkie ładowanie baterii coraz bliżej
Szybkie ładowanie baterii coraz bliżej
Trwają prace nad techniką ładowania o bardzo wysokiej mocy dla elektrycznych samochodów przyszłości.