mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > 3-drzwiowa Panda Tanker

3-drzwiowa Panda Tanker

Na zakończonych już targach motoryzacyjnych w Bolonii Fiat zaprezentował specjalną, 3-drzwiową wersję Pandy. Nie wiadomo jeszcze, czy prototyp ten zbudowany na bazie Pandy 4x4 trafi w ogóle do seryjnej produkcji.

3-drzwiowa Panda Tanker

Na pierwszy rzut oka auto to nie różni się niczym od Pandy z napędem na cztery koła. Dopiero po baczniejszym przyjrzeniu się, można zauważyć pewne różnice. Przede wszystkim Panda Tanker jest autem trzydrzwiowym (Panda oferowana jest tylko w wersji 5-drzwiowej). Jest także bardziej surowa na zewnątrz oraz wewnątrz, uwagę zwracają także solidne osłony podwozia. Uwagę przyciągają także dość charakterystyczne lusterka boczne.

Z wnętrza pozbyto się tylnych siedzeń, stwarzając dużą przestrzeń do przewozu większych bagaży czy też sprzętu sportowego. Na tylnej klapie istnieje możliwość zamontowania specjalnego bagażnika do przewozu rowerów. Ogólnie we wnętrzu panuje bardziej surowy klimat, ale jest za to bardziej funkcjonalnie.

Projekt Pandy Tanker to wspólne dzieło Fiat Style Centre oraz włoskiej firmy Dainese zajmującej się projektowaniem oraz wytwarzaniem odzieży do sportów ekstremalnych. Dlatego nie powinno dziwić, iż auto to jest skierowane do osób zajmujących się różnego rodzaju sportem.

Zobacz więcej o modelu Fiat Panda

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat Panda Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Panda

Podobne wiadomości:

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Maluch Toma Hanksa jest już gotowy

Aktualności 2017-07-13

Fiat 500X po face liftingu

Fiat 500X po face liftingu

Premiery 2018-08-31

Komentuj:

~gm 2006-12-26

dobry projekt, udany pomysł i adaptacja pandy, mogą wprowadzić do produkcji!

~panda 2006-12-21

Projekt jak projekt - ale te lusterka mogliby od razu zacząć zakładać we wszystkich Pandach - wreszcie byłoby coś widać!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki
Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki
Jak wynika z nowej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ryzyko spowodowania wypadku przez nieubezpieczonego kierowcę jest wyższe, niż w przypadku ubezpieczonego kierowcy.