mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > 4 motocykle BMW w Bolonii

4 motocykle BMW w Bolonii

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych Bologna Motorshow BMW zaprezentuje aż cztery zmodernizowane modele motocykli, które do sprzedaży trafią już na początku przyszłego roku.

4 motocykle BMW w Bolonii

Publiczność będzie mogła obejrzeć w jakim kierunku podążają zmiany w projektowaniu motocykli na przykładzie firmy BMW. Po raz pierwszy szerokiej widowni zostaną zaprezentowane modele 2004 F 650 CS, F 650 GS, F 650 GS Dakar oraz K 1200 LT w nowym wyglądzie zewnętrznym oraz po ulepszeniach technicznych.

Istotnymi nowościami w roczniku modelowym 2004 wszystkich jednocylindrowych modeli (650 CS oraz oba 650 GS) jest zastosowanie podwójnego zapłonu, którego zewnętrznym wyrazem jest umieszczony po obu stronach obudowy silnika napis "2 SPARK". W modelach F 650 GS oraz w wersji Dakar poza tym ulepszona została osłona przeciwwietrzna. Model F 650 CS oferuje teraz nowe atrakcyjne kolory oraz wyposażenie dodatkowe, które zdecydowanie rozszerza ofertę.

Najbardziej luksusowym spośród wszystkich prezentowanych w Bolonii modeli BMW jest motocykl K 1200 LT. W modelu tym poprawiony został silnik oraz podwozie, które wraz z wieloma ciekawymi rozwiązaniami stwarzają duży komfort jazdy nawet na długich dystansach.

Najwcześniej, bo już od połowy stycznia będzie można nabyć model F 650 CS. Pozostałe trzy motocykle w sprzedaży znajdą się wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego, tj. od 13 marca.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna jazda w zimie. O czym pamiętać przed podróżą?
Bezpieczna jazda w zimie. O czym pamiętać przed podróżą?
Wraz z ekspertami bezpiecznej jazdy radzimy, o czym pamiętać przez wyjazdem na sylwestrowe świętowanie.