mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > B9X czyli Tribeca

B9X czyli Tribeca

Koncern Fuji Heavy Industries producent aut marki Subaru ogłosił, iż zapowiadany już na styczeń najnowszy crossover przeznaczony dla siedmiu osób będzie się nazywał Subaru B9 Tribeca.

B9X czyli Tribeca

Symbol B9 w nazwie nowego modelu oznaczać będzie silnik Boxer (o pojemności 3,0 litra), a cyfra 9 - kolejną już wersję tego silnika. Tribeca z kolei jest skrótem od Triangle Below Canal Street, części Nowego Jorku, której obszar ma kształt trójkątny i która położona jest na północ od Manhatanu. W dzielnicy tej jest spora liczba nietypowych butików, galerii i restauracji, w których można spotkać młodych artystów i gdzie tworzone są najnowsze trendy w sztuce.

Na podstawie otrzymanych informacji od posiadaczy aut Subaru, potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych firma wybrała właśnie tę nazwę, która ma przyciągać uwagę swoją oryginalnością.

Model ten, przeznaczony dla siedmiu osób, będzie największym modelem w gamie Subaru. Będzie łączył cechy sportowego i dynamicznego auta o współczesnym designie z symetrycznym napędem na wszystkie koła typu Symmetrical All-Wheel Drive.

Komentuj:

~Bohater_LKR 2006-07-29

mam subaru 1991 r. 1.8 , 115 KM , 2000 kg, silnik Boxer, staly naped na 4 kola i niby stary a daje wąchać kurz o wiele młodszym samochodom do setki nie cale 8 sec. niesamowita siła pociągowa uciągnąć TIR'a to pestka

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
30-dniowe polisy OC służyć mają komisom, tymczasem niektórzy agenci proponują je kierowcom o dużej szkodowości. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny już prowadzi kontrole.