mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Concept M

Concept M

Sportowy, ekologiczny i rozrywkowy Opel.

Concept M

Na Targach w Genewie (7-17 marca 2002) Opel zaprezentuje sportowy i jednocześnie przyjazny środowisku model studyjny Concept M.

Dzięki swoim rozmiarom (4.05m długości, 1.78 szerokości, 1.62 wysokości) kompaktowe nadwozie oferuje wygodną podróż czterem osobom na sportowo stylizowanych siedzeniach.

Turbodoładowany silnik o pojemności 1.6l i mocy 150KM napędzany gazem ziemnym w połączeniu ze znaną z Corsy skrzynią biegów „Easytronic” zapewniają autu osiągnięcie prędkości ponad 200km/h.

Wnętrze auta wyposażone jest w wiele innowacyjnych rozwiązań. Concept M oferuje np. PDA (Pesonal Digital Assistent), dzięki któremu można sterować między innymi ogrzewaniem, klimatyzacją czy połączeniami z internetem. Kokpit zaopatrzony jest także w monitor, który dostarcza kierowcy wszystkich istotnych wiadomości.

W studyjnym modelu Opla możemy również liczyć na rozrywkę. Obok obszernej części bagażowej znajduje się, zintegrowany z konsolą umieszczoną w dachu auta, system DVD.

Wystarczy jednak nacisnąć przycisk, aby opuścić kolorowy ekran i nagłośnienie stereo staje się niezależne od głośnika z tyłu, dzięki czemu kierowca może nadal słuchać radia czy CD, a dzieci mogą w tym samym czasie oglądać film.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Jak ruszać pod górę na śniegu?
Zaśnieżony podjazd stanowi nie lada wyzwanie dla kierowców. Radzimy, jak zwiększyć swoje szanse na ruszenie pod górę na śniegu.