mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Honda na targach w Warszawie

Honda na targach w Warszawie

Honda Poland podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych, które w dniach 3-7 listopada odbędą się w warszawskim Centrum EXPO XXI, zaprezentuje na stoisku m.in. najnowszy model FR-V.

Honda na targach w Warszawie

Honda FR-V światową premierę miała podczas niedawnego salonu samochodowego w Paryżu. Polska premiera modelu w Warszawie jest zapowiedzią rozpoczęcia sprzedaży jeszcze w tym roku. FR-V zrywa z tradycyjnym wyglądem pojazdu z segmentu MPV. Jego dynamiczna i sportowa sylwetka współgra ze znakomitymi właściwościami jezdnymi. Charakterystyczną cechą jest sześć siedzeń w układzie 3+3, które zapewniają przestronne wnętrze.

Dobrze już znany na polskim rynku reprezentant segmentu SUV - Honda CR-V, została wyposażona w jednostkę wysokoprężną i-CTDi o pojemności 2,2 litra i mocy 140 KM. Oprócz nowego silnika CR-V otrzymał także niewielkie zmiany liftingowe. Podczas tej imprezy Honda zaprezentuje również bolid zespołu Formuły 1 - BAR Honda oraz Hondę Civic IMA - auto z napędem hybrydowym.

Specjalnym gościem ekspozycji Hondy będzie Karolina Czapka, która Hondą Civic Type-R osiąga bardzo dobre wyniki w wyścigach długodystansowych. Zespół Karolina AUTOSPORT zaprezentuje się przed głównym wejsciem do Centrum EXPO XXI.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC
30-dniowe polisy OC służyć mają komisom, tymczasem niektórzy agenci proponują je kierowcom o dużej szkodowości. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny już prowadzi kontrole.