1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Premiery >
  4. Jeszcze bardziej ekskluzywny Range Rover

Jeszcze bardziej ekskluzywny Range Rover

Jeśli szukasz SUV-a, który jednocześnie mógłby pełnić funkcję limuzyny, to ta oferta jest dla Ciebie. Range Rover w wariancie o zwiększonym rozstawie osi oraz w ekskluzywnej wersji Autobiography Black wiosną przyszłego roku zadebiutuje na rynku.

Jeszcze bardziej ekskluzywny Range Rover
Range Rover już teraz jest najbardziej luksusowym modelem w gamie Land Rovera. Wprowadzenie obu nowych odmian jeszcze bardziej podkreśli jego charakter. Przedłużona wersja, pierwsza taka od 20 lat, zadebiutuje na dwóch wystawach motoryzacyjnych odbywających się niemal w tym samym czasie pod koniec listopada, w Los Angeles oraz w Guangzhou. Natomiast wersja Autobiography Black po raz pierwszy szerszej publiczności zostanie zaprezentowana już jutro, podczas wystawy Dubai Motor Show. Obie wersje w sprzedaży pojawią się natomiast wiosną przyszłego roku.

Przedłużony Range Rover ma dodatkowe 140 mm miejsca na nogi w drugim rzędzie foteli. To efekt wydłużenia nadwozia przed tylną osią, jednak bez uszczerbku dla charakterystycznej sylwetki modelu. Pasażerowie drugiego rzędu mają do wyboru albo zintegrowaną kanapę, albo indywidualne fotele Executive Class, których oparcia można odchylić aż o 17 stopni - o 8 stopni więcej niż w standardowym modelu. Wersja ta będzie posiadać m.in. również elektrycznie regulowane rolety bocznych drzwi i panoramiczny dach, a także więcej schowków na drobne przedmioty. Z zewnątrz, poza większymi gabarytami, będzie się wyróżniać znaczkiem "L", który został umieszczony za przednimi nadkolami.

Stworzony przez dział ETO (Engineered To Order) wariant Autobiography Black, również dostępny w wersji z przedłużonym rozstawem osi, to połączenie nieprzeciętnych właściwości terenowych z niezwykle wysokim poziomem luksusu. Z zewnątrz będzie się wyróżniać kilkoma subtelnymi zmianami, m.in. osłony chłodnicy, bocznych wlotów powietrza, tylnych świateł oraz charakterystycznymi znaczkami pokrytymi czarnym lakierem i chromem. Do wyboru są również dwa nowe wzory obręczy aluminiowych - 7-ramienne, polerowane na wysoki połysk o średnicy 21 i 22 cali.

Wewnątrz dostaniemy nowy wzór tapicerki oraz przedłużoną konsolę centralną. Fotele posiadają funkcję masażu, przednie również możliwość regulacji aż w 18 kierunkach, a tylne elektrycznie regulowane oparcie. Tylna konsola obejmuje elektrycznie rozkładane, obite czarną skórą stoliki ze zintegrowanymi gniazdami USB i uchwytami na napoje. Chłodziarka oferuje zaś dodatkowe miejsce na szklanki i butelki. Najwyższą jakość podkreślają natomiast skórzane elementy w tak nietypowych miejscach jak tylna półka, słupki A, B i C oraz wewnętrzne obicie drzwi.

Range Rover Autobiography Black będzie posiadać trzy ekskluzywne kombinacje kolorów wnętrza oraz możliwość regulacji oświetlenia wnętrza spośród 10 kolorów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Range Rover
Land Rover Range Rover
Cena podstawowa już od: 173 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Premiery 2016-11-18

Land Rover Defender kontra Dodge Ram: kto...

auto motor i sport 0000-00-00

Potężny amerykański pick-up czy skromniejsza rozmiarowo, ale wytrzymała terenówka z Europy - który wygra konkurs przeciągania?

Komentuj:

~rower 2013-11-04

Nie powala nic ciekawego na tej stronie niema.

~Zespół Z górnej Półki.pl 2013-11-04

Importerom luksusowych i ekskluzywnych marek polecam reklamę na stronie www.zgornejpolki.plnJest to nowy Portal, który skupia Polskie i światowe firmy oferujące produkty z górnej półki - towar unikatowy, luksusowy, ekskluzywny. Warto wejść i zobaczyć a także zapoznać się z ofertą reklamową.nhttps://www.zgornejpolki.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
Przy salonach Grupy VW powstaną ogólnodostępne stacje ładowania zarówno z szybkimi złączami DC 50 kW, jak i AC 22 kW ? łącznie ponad 350 punktów, a wszystkie ładowarki będą zasilane energią ze źródeł odnawialnych.