mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Liana przechodzi facelifting

Liana przechodzi facelifting

Zmodernizowana Suzuki Liana zostanie pokazana na targach w Genewie w wersji sedan oraz pięciodrzwiowej. Na stoisku japońskiego koncernu będą także koncepcyjne Landbreeze i S-Ride.

Liana przechodzi facelifting

Zewnętrzny wygląd został zmieniony w niewielkim stopniu. Nowymi elementami są przednia kratka wlotu powietrza, nowy zderzak, boczna listwa oraz próg. Większe zmiany dotknęły wnętrza auta. Instrumenty są teraz większe, bardziej czytelne. Deska rozdzielcza zyskała aluminiowe dodatki, pojawiła się sportowa kierownica a konsola centralna ma bardziej miły wygląd.

Już w podstawowej wersji znajdują się dodatkowo boczne poduszki powietrzne, zaś w wersji Comfort również podgrzewane przednie fotele i boczne lusterka oraz sprzęt audio z konsolą sterującą na kierownicy.

Obie wersje, sedan i pięciodrzwiowa, dostępne są z silnikiem benzynowym 1,3-litrowym o mocy 90 KM lub 1,6-litrowym o mocy 106 KM. Do przeniesienia napędu służy 5-biegowa skrzynia manualna oraz, do mocniejszego silnika, także czterostopniowy automat. Również mocniejsza wersja może zostać zamówiona z napędem na cztery koła. W czerwcu pojawić ma się 1,4-litrowy diesel common-rail o mocy 90 KM.

Obok Liany goście wystawy w Genewie będą mogli podziwiać dwa pojazdy studyjne: Landbreeze i S-Ride. Pierwszy z nich to pomysł na krótkiego SUVa (3,5 m długości) ze szklanym dachem oraz napędem na cztery koła, którego futurystyczny kokpit przypomina raczej statek niż wnętrze samochodu. Suzuki S-Ride to z kolei dwumiejscowy tandem o długości jedyne 3,15 m oraz z silnikiem umieszczonym z tyłu pojazdu o pojemności 660 cm3.

  

  Suzuki Landbreeze

  

  Suzuki S-Ride

 

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Proace w nowej wersji
Toyota Proace w nowej wersji
Toyota prezentuje model Proace w kolejnej wersji. Tym razem jest to praktyczna izoterma.