mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Luksusowy SUV przyszłości

Luksusowy SUV przyszłości

Koncepcyjny Infiniti Kuraza pokazuje, jak w przyszłości powinny wyglądać luksusowe auta z segmentu SUV. Podstawowym założeniem było zapewnienie jednakowego komfortu dla wszystkich pasażerów.

Luksusowy SUV przyszłości

To jednak nie wszystko. Każdy z sześciu pasażerów ma osobny, duży fotel, duże okna, lampkę do czytania. A nad głowami jest trzyczęściowy szklany dach zapewniający panoramiczny widok.

Stylistyka wnętrza, zaciągnięta z tradycyjnej, japońskiej szkoły bazuje na drewnie, do którego dodano sporo elementów skórzanych oraz aluminiowych. Na tej bazie stworzono połączenie komfortu, przestrzeni i łatwości obsługi, nie zapominając o najnowszej technologii. Na centralnej konsoli dominuje duży ekran, na którym pokazywane są aktualne informacje o aucie, sytuacji na drogach, warunkach pogodowych. Tradycyjny już dla Infiniti, stosowany we wszystkich modelach od 15 lat, jest, znajdujący się obok innych wyświetlaczy, analogowy zegar.

Z zewnątrz Kuraza ma pewne cechy typowe dla marki Infiniti, jest mocna a zarazem elegancka. Są to kształt grilla chłodnicy, światła w technologii LED, 23-calowe felgi z oponami o szerokości 305 mm.

Targi NAIAS Detroit 2005

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
W polskich salonach marki Mitsubishi ruszyła wyprzedaż aut z rocznika 2018. Zniżki sięgają nawet 41 tys. złotych.