mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowa Multipla wchodzi na rynek

Nowa Multipla wchodzi na rynek

Debiutująca w marcu na salonie samochodowym w Genewie najnowsza wersja Fiata Multiply w tym miesiącu trafi do sprzedaży we Włoszech, a w kolejnych na pozostałe europejskie rynki.

Nowa Multipla wchodzi na rynek

Dodatkowo siedzenia są rozmieszczone w dwóch rzędach po trzy fotele, w przeciwieństwie do większości vanów, gdzie występują trzy rzędy siedzeń.

Przednie miejsce kierowcy jest wyżej umiejscowione niż w autach z segmentu małych i średnich, dzięki czemu kierowca ma ułatwiony dostęp do środka i lepszy przegląd sytuacji w czasie jazdy. Przestrzeń wewnątrz kabiny jest niewątpliwie jedną z głównych zalet samochodu. Nawet wysocy pasażerowie tylnych, zewnętrznych siedzeń nie powinni narzekać na brak miejsca.

Główne zmiany w stosunku do poprzedniej wersji dotyczą wyglądu zewnętrznego. Całkowicie nowa przednia maska (bardziej zaokrąglone kształty), zderzak w kolorze nadwozia (10 kolorów do wyboru), prostokątne reflektory zastąpiły dotychczasowe okrągłe. Zmianom poddany został także tył auta (m.in. nowe światła), zaś niezmieniona pozostała linia boczna nadwozia.

Auto oferowane będzie jak dotychczas w dwóch wersjach wyposażenia, Active i Dynamic. Do dwóch silników: benzynowego 1,6 Torque 16v o mocy 103 KM i diesla 1,9 JTD o mocy 115 KM dołączy oszczędny silnik 1,6 Natural Power o mocy 92 KM, który zasilany będzie benzyną i metanem.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Organizatorzy plebiscytu Car of the Year opublikowali już listę siedmiu modeli, które przeszły do finału tegorocznej edycji.