1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Premiery >
  4. Nowy Mercedes klasy S oficjalnie w Polsce

Nowy Mercedes klasy S oficjalnie w Polsce

22 września w Pałacu w Helenowie pod Warszawą odbyła się długo wyczekiwana premiera flagowego Mercedesa Nowej Klasy S.

Nowy Mercedes klasy S oficjalnie w Polsce

Gwiazdą wieczoru była oczywiście Nowa Klasa S, której oficjalnej prezentacji dokonał osobiście prezes DaimlerChrysler Automotive Polska, pan Winfried Blum.

Znakiem rozpoznawczym flagowego Mercedesa są przede wszystkim walory bezpieczeństwa oraz komfort podróżowania. Wystarczy wspomnieć, że w nowej Klasie S, oznaczonej symbolem W 221, jest do trzech razy ciszej niż w modelu W 220. W wyposażeniu limuzyny znalazło się wiele nowinek technicznych, w tym udoskonalony system wspomagający działanie układu hamulcowego Brake Assist PLUS, DISTRONIC PLUS - układ kontrolujący odległość od poprzedzającego pojazdu, działający w ruchu ulicznym i korkach, a także system Night Vision ułatwiający prowadzenie pojazdu po zapadnięciu zmroku. W połączeniu z innymi elementami układu PRO-SAFE, podróżujący otrzymują najlepszą możliwą ochronę przed wypadkiem i przed  jego skutkami.

Ceny nowej Klasy S
 S 350       354 000,-
 S 350 L    389 700,-
 S 500       444 000,-
 S 500 L    470 400,-

Relacja z nieoficjalnej premiery:
Mercedes Klasa S w Warszawie - prapremiera!
Galeria nowego Mercedesa Klasy S

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen Caddy 5 Cargo
Nowy Volkswagen Caddy 5 Cargo
Nowy Volkswagen Caddy 5 w wersji Cargo to kompaktowy samochód dostawczy i zarazem propozycja dla indywidualnych przedsiębiorców, flot i dla sektora usług.