mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Odświeżona Salsa

Odświeżona Salsa

Koncepyjny Seat w nowej stylizacji

Odświeżona Salsa

Podczas Salonu Samochodowego w Madrycie tego roku Seat pokazał odświeżony model studyjny Salsa. Pierwsza prezentacja tego modelu odbyła się w Genewie w 2002r. Nowa Salsa to samochód o atrakcyjnym, odnowionym wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym. Pierwszą rzeczą, która wyróżnia pokazaną Salsę to nowy kolor. Poprzednio błyszczący srebrny, teraz mocny czerwony. Kolor ten został osiągnięty dzięki zastosowaniu siedmiu warstw przeźroczystej czerwonej żywicy.

Przedział pasażerski wygląda teraz na młodszy, sportowy i bardziej dynamiczny.

W Seacie Salsa dominują elementy aluminiowe oraz kolory czerwony i czarny. Podłoga jest pokryta zmywalnym materiałem z delikatnym metalicznym efektem, takim jak na wewnętrznych obiciach drzwi. Deska rozdzielcza również zawiera kilka zmian, takich jak panel sterowania w kolorze czerwonym.

Salsa to futurystyczna wizja samochodu, pojazdu w całości stworzonego przez Centrum Techniczne w Martorell, miejsca znanego z nowatorskich koncepcji samochodów, tzw. MDC (Multi Driving Concept). Samochód może zmieniać swój wygląd na trzy różne sposoby: Sport, Comfort i City w zależności od nastroju jego Kierowcy. Zależnie od wybranej opcji zachodzą zmiany w prowadzeniu samochodu, skrzyni biegów (Tiptronic lub Automatyczna) oraz w rodzaju i znaczeniu informacji i sygnałów przekazywanych kierowcy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczny Volkswagen e-Crafter w Warszawie
Elektryczny Volkswagen e-Crafter w Warszawie
Volkswagen e-Crafter z silnikiem elektrycznym dostarcza w ramach projektu „Misja Zerowa Emisja” towary do warszawskich sklepów.