mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Pierwsza odsłona Peugeota 407

Pierwsza odsłona Peugeota 407

Dzisiaj przedstawiony został najnowszy model francuskiej firmy Peugeot. Model 407, który ma zastąpić 406, trafi do sprzedaży w przyszłym roku.

Pierwsza odsłona Peugeota 407

W momencie wprowadzenia na rynek Peugeot 407 dostępny będzie z sześcioma różnymi jednostkami napędowymi, czterema benzynowymi oraz dwoma dieslami. Benzynowe silniki to trzy czterocylindrowe jednostki o pojemności 1,8 l i mocy 117 KM, 2,0 l 136 KM, 2,2 l 160 KM oraz 6-cylindrowy silnik o pojemności 3,0 l i mocy 211 KM. Oba silniki wysokoprężne HDi są typu common rail drugiej generacji i mają odpowiednio 1,6 i 2,0 l oraz 110 i 136 KM. w przyszłości Peugeot zamierza wprowadzić również najmocniejszy silnik HDi o pojemności 2,7 litra.

Wśród bogatego wyposażenia, jakie kierowca znajdzie w standardzie oraz w opcji, na uwagę zasługuje wyposażenie zwiększające bezpieczeństwo pasażerów. Wymienić tu należy aż dziewięć poduszek powietrznych, dwie przednie, cztery boczne, dwie kurtyny powietrzne oraz jedna chroniąca kolana kierowcy przed zderzeniem z kolumną kierownicy. Wszystkie siedzenia mogą mieć pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły napięcia, również na wszystkich siedzeniach pasażerów mogą być umieszczane foteliki dziecięce z mocowaniami typu isofix.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan potwierdził włączenie największej baterii dachowych paneli słonecznych w Holandii, zainstalowanej w należącym do firmy obiekcie w Amsterdamie.