mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Polska premiera Golfa

Polska premiera Golfa

Wczoraj, 5 lutego w budynku Warta Tower w Warszawie odbyła się oficjalna premiera nowego modelu Volkswagena Golfa w Polsce. W uroczystości wzięło udział ponad 350 gości, wśród nich przedstawiciele świata biznesu i sztuki.

Magda Mołek oraz Tomasz Kamel – gospodarze wieczoru zaprosili najpierw wszystkich na krótką podróż w czasie, podczas której opowiedzieli o czterech wcieleniach modelu Volkswagena oraz najważniejszych wydarzeniach towarzyszących narodzinom kolejnych generacji Golfa. Samochód, który powstał prawie 30 lat temu podbił serca ponad 22 milionów klientów na całym świecie. Każdego dnia 2100 osób decydowało się na jego zakup.
 
Po krótkiej wędrówce przez ostatnie trzydziestolecie, gdy atmosfera osiągnęła już stan wrzenia, nadszedł czas na przedstawienie głównego bohatera spotkania – nowego Volkswagena Golfa. Z towarzyszeniem dynamicznej muzyki dokonano uroczystego odsłonięcia samochodu i oczom zebranych ukazał się srebrny VW Golf z 2.0 litrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy 140 KM.

Od początku przyszłego tygodnia czyli w zaledwie 5 dni po oficjalnej premierze samochody we wszystkich wersjach będą dostępna w całej sieci sprzedaży Volkswagena w Polsce. O sporym zainteresowaniu tym modelem może świadczyć fakt, że od świąt Bożego Narodzenia czyli w okresie trwania przedsprzedaży przyjęto już blisko 800 zamówień na nowe VW Golfy.

Na temat Golfa V możesz przeczytać więcej

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Car of the Year 2019 – znamy finalistów
Organizatorzy plebiscytu Car of the Year opublikowali już listę siedmiu modeli, które przeszły do finału tegorocznej edycji.