mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Polska premiera Seata Toledo

Polska premiera Seata Toledo

Samochód jest wyraźnie większy od poprzednika co jest oczywiście celowym zabiegiem projektantów. Więcej przestrzeni, funkcjonalności i walorów użytkowych - oto trzy główne cechy, które im przyświecały.

Polska premiera Seata Toledo

Auto, dla którego stylistykę zaprojektował Walter Da Silva (odpowiedzialny również za wygląd obecnych modeli Alfa Romeo), ma za zadanie zmienić podejście klientów do postrzegania klasycznego sedana. Podążając trochę drogą wskazaną przez Renault (Vel Satis, Avantime, Megane), a dodając miękki, południowy styl Seatowi udało się narysować auto niebanalne i zwracające uwagę.

Samochód jest wyraźnie większy od poprzednika co jest oczywiście celowym zabiegiem projektantów. Więcej przestrzeni, funkcjonalności i walorów użytkowych - oto trzy główne cechy, które im przyświecały. Jednocześnie bazuje na tej samej płycie podwoziowej co mniejszy kuzyn Golf.

Główny stylista Seata mówi o całkowicie nowym podejściu do wizerunku marki. Określa ją jako tę, której zadaniem jest "zapierać dech". Cóż, już niedługo przekonamy się czy klienci na tyle stracą oddech by podpisywać umowy kupna bez uwag. Ciekawe również jak Toledo trzeciej generacji poradzi sobie z klasycznymi rywalami (Vectra, Mondeo, 407, ale i Megane Scenic)? O tym wszystkim przekonamy się już za kilka miesięcy.

A już w ten piątek, specjalnie dla Państwa, przekażemy relacje z polskiej premiery nowego Toledo. Wysłannik naszej redakcji będzie obecny na oficjalnej prezentacji modelu i przekaże najświeższe wrażenia z jazdy oraz zdjęcia.

Zapraszamy już w ten piątek!


Dotychczasowe artykuły o Seacie Toledo:

Toledo Prototyp

Toledo trzeciej generacji już gotowy

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
10 mln aut Toyoty z systemem Toyota Safety Sense
10 mln aut Toyoty z systemem Toyota Safety Sense
Toyota sprzedała już 10 milionów samochodów, wyposażonych w pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense.