mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Prezentacja Scenica i Megane Coupe-Cabrio w Polsce

Prezentacja Scenica i Megane Coupe-Cabrio w Polsce

Na Lotnisku Balice-Bemowo w Warszawie w dniu 5 września odbyła się spektakularna impreza zorganizowana przez koncern Renault z okazji wprowadzenia na rynek polski nowego modelu z rodziny Megane i następcy modelu Scenic.

Prezentacja Scenica i Megane Coupe-Cabrio w Polsce

Takie spojrzenie na samochód tłumaczy główne credo koncernu Renault SZTUKA TWORZENIA SAMOCHODÓW. Pod tym credo kryje się innowacyjność, która przenika całą historię Renault. Projektanci tego koncernu starają się łączyć intuicję i umiejętności, a innowacja rodzi się ze spotkania pomysłu i potrzeby.

Gorącym wynikiem tych twórczych działań są najnowsze modele Renault Scenic, Renault Megane Grandtour i Renault Megane Coupe-Cabrio. Modele te zostały zaprezentowane w oszałamiającym spektaklu świateł, laserów, ogni sztucznych oraz nowoczesnych układów tanecznych ponad 30 tancerzy, a wszystko to w dźwiękach industrialnej muzyki techno z filmu Matrix Reaktywacja. Punktem kulminacyjnym tego futurystycznego widowiska z pogranicza sztuki niekonwencjonalnej było lądowanie dwóch helikopterów, z których wyjechały Renault Scenic i Renault Megane Coupe-Cabrio. Oba samochody dosłownie przyleciały na swoją premierę. Cały spektakl odbywał się w hali i na płycie lotniska, było to możliwe dzięki podniesieniu całej ściany hangaru i stworzeniu pomieszczenia otwartego na lotnisko.

Goście przez cały okres trwania prezentacji i przedstawienia byli częstowani wykwintną francuską kuchnią. A cała impreza, podtrzymując charakter industrialno-futurystyczny, zakończyła się koncertem polskiego wirtuoza muzyki elektronicznej -Marka Bilińskiego, nazywanego polskim Jean-Michelem Jarre'em. Wszyscy goście oszołomieni nowoczesną wizją świata dźwięków podziwiali najnowsze modele Renault wsłuchując się w tle w elektroniczne instrumenty klawiszowe i utwór "Ucieczka z Tropiku".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
Równo 15 lat temu Volkswagen zaprezentował pierwszą wielkoseryjną dwusprzęgłową skrzynię biegów DSG.