mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Qoros GQ3 oficjalnie

Qoros GQ3 oficjalnie

Chińskie marki motoryzacyjne rosną jak grzyby po deszczu, ale jak na razie, żaden producent aut rodem z kraju ryżu nie podbił Europy. Kolejnym śmiałkiem jest marka Qoros, która zaprezentowała na zdjęciach jeden z pierwszych modeli - GQ3.

Qoros GQ3 oficjalnie
Chińczycy nie popisali się nazywając swój model GQ3. Samochód powinien mieć swoją nazwę, a nie oznaczenie kodowe. Tak robią jednak również europejczycy więc w zasadzie to można marce Qoros wybaczyć. Sedan z Chin po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na marcowych targach motoryzacyjnych w Genewie. GQ3 najpierw pojawi się w sprzedaży na rynku chińskim, a pod koniec 2013 roku trafi do Europy.

Widać, że Chińczycy robią postępy jeśli chodzi o projekt swoich aut. Nowy kompaktowy sedan ma zapowiadać stylistykę aut marki Quoros, a ta została nakreślona przez Niemca Gerta Hildebranda. Auto prezentuje się ciekawie i śmiało mogłoby nosić logo, którejś z marek koreańskich lub europejskich. Patrząc jednak na całościowy projekt to można powiedzieć, że GQ3 stylistycznie nie wnosi nic nowego, co mogłoby przybliżyć auto do sukcesu europejskiego.

Marka Qoros będzie mieć bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Klienci z Europy są bardzo wybredni i z ogromnym dystansem podchodzą do aut z Chin. To co do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć nie porwało. Niewątpliwie jednak model Qoros GQ3 może być pierwszym samochodem, który zmieni nastawienie Europejczyków do aut z Chin. Czekamy na premierę w Genewie by przyjrzeć się z bliska GQ3.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Qoros
Tematy w artykule: targi Genewa Qoros Qoros GQ3

Podobne wiadomości:

Qoros GQ3 – nowa marka

auto motor i sport 0000-00-00

W Genewie zadebiutuje kolejny chiński producent – tym modelem rozpocznie batalię o klientów na światowych rynkach.

Skoda Citigo - Czesi odświeżyli mieszczucha

Skoda Citigo - Czesi odświeżyli mieszczucha

Premiery 2017-02-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019 to obok wystaw w Paryżu i Genewie najważniejsza impreza tego typu na całym Starym Kontynencie i jedna z największych na świecie.

DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK