mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Ralliart: nowe wersje Lancera i Pajero

Ralliart: nowe wersje Lancera i Pajero

W autoryzowanych salonach Mitsubishi w Polsce pojawiły się właśnie specjalne wersje 2 modeli Mitsubishi: Lancer Sedan Ralliart oraz Pajero Navi, Pajero Ralliart i Pajero Navi+Ralliart.

Nowa wersja Lancera o nazwie Ralliart to auto stworzone na bazie Lancera sedan 1,6 l w opcji Comfort i Comfort Plus, jednak w wyposażeniu którego dodatkowo znalazł się tylny spojler, ozdobne wykończenie tablicy rozdzielczej i podnośników szyb elektrycznych  oraz sportowe tylne lampy, identyczne jak w modelach w wersji Sport. Wartość tych dodatków to ponad 3000 zł, jednak ceny wersji specjalnych nie zmieniły się w stosunku do modeli Comfort i Comfort Plus i zaczynają się od 61.990 zł.

Mitsubishi Lancer to auto z ponad 30-letnią tradycją. Nowy Mitsubishi Lancer sedan w Polsce pojawił się w czerwcu bieżącego roku. Lancer charakteryzuje się bogatym wyposażeniem standardowym, które gwarantuje bezpieczeństwo i komfort prowadzenia.

MMC Car Poland oferuje także obecnie 3 wersje specjalne Mitsubishi Pajero: wersja NAVI jest dodatkowo wyposażona w akcesoria o wartości 28 tysięcy złotych. Są to: system nawigacyjny, zmieniarka do płyt CD i osłonę koła zapasowego. Cena takiego auta to 262.990 zł; wersja RALLIART dodatkowo wyposażono w akcesoria warte ponad 29 tysięcy złotych: siedemnastocalowe obręcze kół z oponami, zmieniarkę do płyt CD, osłonę koła zapasowego oraz lampy ksenonowe. Tak wyposażony samochód kosztuje także 262.990 zł; wersja NAVI+RALLIART z dodatkowym wyposażeniem o wartości ponad 52.000 zł jest połączeniem obu powyższych pakietów. Cena Pajero w wersji NAVI+RALLIART to 272.990 zł.

Podstawowa wersja Pajero kosztuje obecnie 249.990 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
Mitsubishi obniża ceny nawet o 41 tys. zł
W polskich salonach marki Mitsubishi ruszyła wyprzedaż aut z rocznika 2018. Zniżki sięgają nawet 41 tys. złotych.