mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Smart - już wkrótce w Polsce

Smart - już wkrótce w Polsce

Smart świętuje swoją premierę teraz także i w Polsce

Smart - już wkrótce w Polsce

2 października 2002 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zaprezentowany został smart – nowa marka koncernu DaimlerChrysler w Polsce. Podczas polskiej premiery to niecodzienne auto został zaprezentowane w równie niecodzienny sposób. Smarty na scenie były ... przebierane.

Warszawskie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski nie jest pierwszą galerią, w której prezentowany jest smart.

Od czerwca smarta można oglądać jako obiekt wystawowy w najznakomitszym muzeum sztuki współczesnej - w Nowojorskim Museum of Modern Art.

Smarta będzie można kupić już od 9 października w Galerii Mokotów w Warszawie, a nieco później w Sosnowcu, Wrocławiu i Gdyni. Smarty można będzie dodatkowo serwisować także w Poznaniu.

„ Polscy kierowcy długo czekali na ten samochód, dzięki któremu jazda po mieście znów stanie się przyjemnością, bez ograniczeń i niewygód związanych z korkami i parkowaniem. Smart to pojazd dla osób w każdym wieku, otwartych na nowości i innowacyjne rozwiązania. Zaprojektowany i skonstruowany w DaimlerChrysler, zapewnia komfort i bezpieczeństwo dużego samochodu, a przypadnie do gustu tym, którym we dwójkę jest raźniej, ale we czwórkę – tłoczno!” – mówi Nicholas J. Speeks – dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Mercedes-Benz & smart w Polsce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bram Schot nowym prezesem Audi
Bram Schot nowym prezesem Audi
Jak poinformowało Audi, rada nadzorcza AUDI AG zaaprobowała Abrahama Schota na stanowisko prezesa zarządu.