mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru w Los Angeles przedstawiło koncepcyjny model dużego SUV. Auto w wersji produkcyjnym mógłby m.in. konkurować z nowym Volkswagenem Atlasem.

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii
Viziv-7 SUV Concept ma aż 5200 mm długości, co sprawia, że auto jest większe od nowego Volkswagena Atlasa (5037). Studyjny model z Japonii oferuje 7-miejscową kabinę. Niestety nie wiemy jak wygląda wnętrze, gdyż Subaru nie chwali się nim i nie zdradza szczegółów.Z zewnątrz Viziv-7 nawiązuje do modeli Outback przez zarys reflektorów przednich wykonanych z diod LED. Sam kształt kloszy już popis projektantów z Japonii. Auto ma dużą osłonę chłodnicy i zderzak, który z nadkolami tworzy jeden cały element nadwozia. Oczywiście nie zabrakło offroadowych dodatków.Z tyłu są wąskie lampy, które połączona długą listwą świetlną, które biegnie na wysokości loga Subaru. W zderzaku również zamontowano lampy z LED-owymi obramówkami w kształcie trapezów. Vizv-7 jest autem studyjnym, stąd klamki nie wystają poza karoserię i mają niewielkie rozmiary.Subaru przy okazji premiery nie mówi niestety nic o jednostkach napędowych, które mogły by trafić do seryjnego auta. Ale na pewno firma, jeśli auto trafi do produkcji, przeszczepi układ napędowy 4x4 ze swoich modeli.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru targi Los Angeles

Podobne wiadomości:

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Nowe Subaru Impreza już na drogach - znamy ceny

Nowe Subaru Impreza już na drogach - znamy...

Aktualności 2017-11-15

Komentuj:

~jagielski zenek 2016-11-25

Lubię suvy, ale chyba jednak trochę mniejsze. Wcześniej wynajmowałem volvo z Panka, teraz natomiast zainwestowałem u nich w sportage. Umowa idealna dla mnie, kontakt z wypożyczalnią bardzo dobry. Wszystko bezproblemowo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Bram Schot 1 stycznia objął stanowisko prezesa zarządu Audi. Wiemy już, kto zajmie jego poprzednie stanowisko w firmie.