1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Premiery >
  4. Trzy premiery Mitsubishi na tokijskiej wystawie

Trzy premiery Mitsubishi na tokijskiej wystawie

Na zbliżającej się powoli wystawie samochodowej w Tokio Mitsubishi zaprezentuje trzy premierowe koncepcyjne modele. Wszystkie trzy z szeroko pojętego segmentu SUV-ów. Wszystkie trzy wykorzystywujące zaawansowaną technologię.

Trzy premiery Mitsubishi na tokijskiej wystawie
Wygląd trzech konceptów Mitsubishi odzwierciedlać ma nową tożsamość wizualną japońskiej marki. Jednocześnie jak przystało na auto typu SUV każdy z trzech konceptów został zaprojektowany, by zapewnić podróżującym maksimum bezpieczeństwa, komfortu oraz funkcjonalności. Ponadto wraz z tymi konceptami Mitsubishi rozpoczyna całkowicie nową strategię @earth TECHNOLOGY. W skrócie ma ona oznaczać wykorzystywanie najbardziej zaawansowanej technologii, która ma zwiększać przyjemność z jazdy, ale także poczucie bezpieczeństwa i wytrzymałości, a także ma pozytywnie oddziaływać na środowisko.

Pierwszy z trzech konceptów, Mitsubishi Concept GC-PHEV (skrót od Grand Cruiser plug-in hybrid electric vehicle), to pełnowymiarowy SUV nowej generacji, wykorzystujący nowy, potężny system napędu PHEV. Mitsubishi Concept GC-PHEV oferuje dynamiczne właściwości jezdne SUV-a bez utraty wydajności ekologicznej. Opracowany przez Mitsubishi zaawansowany system kontroli napędu na cztery koła S-AWC (Super All Wheel Control) zapewniać ma pewne prowadzenie i ponadprzeciętną stabilność, jak również typowe dla SUV-a właściwości jezdne umożliwiające jazdę po nawierzchniach wszystkich typów, także w terenie. Ten koncept to jednocześnie "samochód przyłączony do sieci", który oferuje również zaawansowane technologie bezpieczeństwa nowej generacji oraz systemy wspierające kierowcę działające w oparciu o łączność z sieciami mobilnymi.

Mitsubishi Concept XR-PHEV (Crossover Runner) to kompaktowy SUV nowej generacji wyposażony w lekki i bardzo wydajny system PHEV, oferujący również niezwykle wysoką wydajność ekologiczną. Mitsubishi Concept XR-PHEV swoją stylistyką nawiązuje do sportowych aut typu coupe, a jednocześnie odznacza się zwinnością i doskonałymi właściwościami jezdnymi.

Mitsubishi Concept AR (Active Runabout) to połączenie kompaktowego MPV nowej generacji z elementami typowymi dla SUV-ów. Oferuje przestrzeń i rozwiązania w kabinie, jakie możemy spotkać we współczesnych minivanach, jednak jednocześnie zapewnia mobilność SUV-a. Najnowsze technologie obniżające zużycie paliwa zastosowane w Mitsubishi Concept AR obejmują m.in. silnik o niewielkiej pojemności skokowej, wyposażony w turbodoładowanie i bezpośredni wtrysk. Mitsubishi Concept AR zapewnia wszystkim pasażerom komfortowe warunki podczas jazdy za sprawą przytulnego wnętrza i funkcjonalnego układu siedzeń.

Czterdziesta trzecia edycja Salonu Samochodowego w Tokio 2013 rozpocznie się dniami prasowymi 20 listopada br. Od 23 listopada do 1 grudnia bramy targów tokijskich będą otwarte dla zwiedzających.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi koncepty targi w Tokio

Podobne wiadomości:

Na 40-te urodziny Mitsubishi w Europie:...

auto motor i sport 0000-00-00

Mitsubishi Motors jest już w Europie 40 lat! Z tej okazji mogą skorzystać klienci w Polsce, bo nasz importer przygotował obniżki i specjalne oferty na wszystkie swoje modele.

Mitsubishi mocno obniża ceny

Mitsubishi mocno obniża ceny

Aktualności 2020-01-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Toyota Hilux 2020 testowana przez Fernando Alonso
Nowa Toyota Hilux 2020 testowana przez Fernando Alonso
Dwukrotny mistrz świata Formuły 1 i kierowca wielu innych serii, a także uczestnik Rajdu Dakar 2020 Fernando Alonso testuje nową Toyotę Hilux 2020.