mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Lotus przedstawił oficjalnego tunera

Lotus przedstawił oficjalnego tunera

Lotus brytyjska marka, która wciąż należy do malezyjskiego Protona zaprezentowała swojego oficjalnego tunera. Zaszczyt ten przypadł niemieckiej firmie Mansory, która stworzyła wiele majestatycznych projektów.

Lotus przedstawił oficjalnego tunera
Jeśli dla kogoś Elise, Exige albo Evora jest zbyt banalna to od teraz może zgłosić się do oficjalnego tunera marki, Mansory. Tuner sprawi, że Lotus nie będzie już tym samym modelem co wersja produkcyjna. Pierwsze owoce współpracy obu marek będziemy mogli podziwiać na wrześniowych targach motoryzacyjnych w Paryżu.

Lotus zdradził, że przyjął już około 250 zamówienie na model Evora GTE w Chinach i Europie. W Hethel stwierdzili, że to dobry moment by pomyśleć nad stworzeniem wersji specjalnej. I tu z pomocą przyszła marka Mansory.

Mansory na swój warsztat bierze samochody z górnej półki, jak modele Ferrari, Lamborghini czy samochody Aston Martin. Tworząc wersje specjalne, na które zgadzają się producenci cały czas nie słabnie zainteresowanie danym modelem. Lotus pokłada nadzieje w takiej "taktyce".

Dzięki stworzeniu "Lotus Costumistation Studio", które pozwoli na dobieranie części od Mansory klient, będzie mógł wyróżniać się z tłumu, a marka Lotus będzie mogła chwalić się przerobioną wersją swojego produkcyjnego modelu w  mediach.

Podobne wiadomości:

Bentley Flying Spur - arystokrata od Mansory

Bentley Flying Spur - arystokrata od Mansory

Samochody luksusowe 2016-03-12

Mansory słynie z modyfikacji samochodów sportowych i luksusowych. Efektem ich prac są zazwyczaj pojazdy ociekające bogactwem. Nie inaczej jest w przypadku nowego, złoto-białego Bentleya Flying Spur.

 

Mansory Mercedes-Benz G500 4x4^ - smerfowy dinozaur

Mansory Mercedes-Benz G500 4x4^ - smerfowy...

Samochody luksusowe 2016-07-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen wprowadza wersje IQ.DRIVE i Offroad
Volkswagen wprowadza wersje IQ.DRIVE i Offroad
IQ.DRIVE i Offroad to dwie nowe wersje specjalne przeznaczone dla wybranych modeli Volkswagena z roku modelowego 2020.

DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK