mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Producent samochodów sportowych z Zuffenhausen na targach w Los Angeles zaprezentuje najnowsza wersję 911, model 911 Turbo Cabriolet.

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.
Najnowsza generacja Porsche 911  zostanie w przyszłym miesiącu uzupełniona o dwa nowe modele - 911 Turbo Cabriolet oraz 911 Turbo S Cabriolet. Oba auta pod tylna klapą mają ten sam 3.8-litorwy, sześciocylindrowy silnik. Wersja zwykła dostarcza 520 KM mocy, a wersja S 560 KM. "Słabszy" kabriolet osiąga pierwszą setkę w czasie 3.5 sekundy, zaś ten z oznaczeniem S jest szybszy o 0.3 sekundy. Oba auta osiągają maksymalną prędkość 318 km/h.

911 Turbo Cabriolet na drodze wspierany jest przez aktywną aerodynamiką jak i aktywną tylną oś skrętną. W standardzie auto wyposażone jest w skrzynię PDK oraz nowy napęd PTM przekazywany na wszystkie koła.

Na tylnej klapie znajdziemy spojler, który jest o 28 mm szerszy w porównaniu do tego z Carrery 4. Powierzchnia spojlera rozciąga się od słupka C do zewnętrznej części auta. Dach w tym modelu został wykonany z lekkiej, magnezowej ramy. Możemy go otwierać i zamykać w ok. 13 sekund do prędkości 50 km/h.Środek obu 911 Turbo Cabriolet nie różni się niczym od wnętrza wersji coupe. W całej gamie wyróżnia się wersja w kolorach czarnym/Carrera Red wyposażona w adaptacyjne fotele Sport Seat Plus z pamięcią 18 ustawień. W Turbo S standardem są elementy wykonane z włókna węglowego. Standardowe jest również nagłośnienie przygotowane przez firmę Bose, ale jako opcję można zamówić audio Burmester.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Porsche 911
Porsche 911
Cena podstawowa już od: 488 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.

Podobne wiadomości:

Stoisko Porsche we Frankfurcie - galeria...

auto motor i sport 0000-00-00

Kolejne stoisko w naszym obiektywie - w strefie Porsche największą gwiazdą był model 918 Spyder.

Porsche Cayenne Coupe

Porsche Cayenne Coupe

Premiery 2019-03-26

Komentuj:

~Bosch 2013-10-20

Tu można zobaczyć jak w praktyce wygląda regeneracja turbiny. Na stronie http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl jest film gdzie jest dużo szczegółów z naprawy. Warto zobaczyć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Ford Kuga - premiera
Nowy Ford Kuga - premiera
Ford Kuga trzeciej generacji ujrzał światło dzienne. Pod maskę trafią aż trzy rodzaje napędu hybrydowego, a stylistyka jest iście rewolucyjna.