mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Nowe coupe Mercedesa bez kamuflażu

Nowe coupe Mercedesa bez kamuflażu

Nadchodzą zmiany w gamie modelowej Mercedesa. Po tym jak zakończył się żywot modelu CLK, jego miejsce zajmie nowe auto, które będzie odmianą Klasy E. Nowe Coupe będzie mocno nawiązywać stylistyką do protoplasty.

Nowe coupe Mercedesa bez kamuflażu

Niemiecki producent samochodów ma bardzo zachowawczą taktykę jeśli chodzi o eksperymentowanie z nowymi kierunkami stylistycznymi. Konserwatywna marka stawia raczej na ewolucję niż rewolucję. Tak będzie też w przypadku prezentowanego modelu. Jednak nie sposób nie zauważyć, że nowy samochód będzie nieco bardziej opływowy i muskularny.

Nowy Mercedes Klasy E Coupe trafi na rynek ze standardowym zestawem jednostek silnikowych pod maską. Pojawią się tam także takie nowości jak 204-konna jednostka Bluetec oraz kapiący agresywnością motor przygotowany przez specjalistów z AMG o mocy 550 KM. W nowym modelu pojawi się prawdopodobnie jednostka hybrydowa.

Kolejna generacja modelu Klasy E pojawi się podczas przyszłorocznych targów w Genewie. To jeśli chodzi o wersję sedan. Pozostałe warianty zostaną zaprezentowane dopiero na targach we Frankfurcie.


Podobne wiadomości:

Mercedes CLK - nowy, bardziej wyrazisty

auto motor i sport 0000-00-00

Mercedes GLE – premiera

Mercedes GLE – premiera

Premiery 2018-09-12

Komentuj:

~CLK <3 2008-11-19

Porażka! Samochód zbyt masywny i w ogóle trageeedia!! CLK jest samochodem bardzo kobiecym i nie występuje tylko w roli "maluszka Mercedes". Jest skromny, a jednak ma klasę. Jeżeli kupujecie samochód dla szpanu to wam szczerze współczuję.

~aaa 2008-11-03

To jest to! Nareszcie powrót E Coupe! CLK pomimo stylizacji była zwykłą "tanią" C klasą. Teraz jeszcze trochę więcej tradycji prawdziwych mercedesów, i podobnie jak to było w W124 prosimy o E Cabrio (dwu lub cztero drzwiowe, bo i takie wynalazki były w W124!). Widzę, że mercedes wie gdzie popełnił błędy i je naprawia. Żeby tylko się nie okazało, że w ostatniej chwili zmienią nazwę na coś w stylu CLK i mechanicznie znów okaże się to maluch.... Jeszcze raz brawo mercedes!!!!

~Coza! 2008-11-03

Co za idiota pisał ten tekst?

~Cwirozaur 2008-11-03

Tjak i to jest tytuł "...bez kamuflażu" a co to u diabła jest jak nie kamuflaż???

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W Tychach rusza produkcja silnika Grupy PSA
W Tychach rusza produkcja silnika Grupy PSA
Groupa PSA rozpoczyna w fabryce w Tychach produkcję trzycylindrowego silnika benzynowego Turbo PureTech.