1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Samochody luksusowe >
  4. Wizjonerzy stworzą wnętrze Arrinery

Wizjonerzy stworzą wnętrze Arrinery

Międzynarodowa marka Luc&Andre zaprojektuje i stworzy wnętrze  dla pierwszego polskiego superauta- Arrinerry Hussarya. Firma Luc&Andre zasłynęła m.in. tworząc meble inspirowane takimi autami jak AC Cobra 427 czy Porsche 911.

Wizjonerzy stworzą wnętrze Arrinery
"Auta dedykowane kolekcjonerom supersamochodów, a takimi mają być pojazdy z pierwszej, limitowanej serii Arrinery Hussarya, muszą charakteryzować się  wysmakowanym,  designerskim wykończeniem. To dlatego powierzyliśmy projekt wnętrza Arrinery Hussarya projektantom, którzy swoimi dokonaniami udowadniają, że potrafią sprostać wymaganiom najbogatszych klientów.” – wyjaśnił Łukasz Tomkiewicz Prezes Zarządu Arrinera Automotive. „Nie ukrywam, że istotne dla nas było także to, że obaj projektanci mają polskie korzenie. Swoimi dziełami udowadniają, że Polacy potrafią projektować na światowym poziomie” – dodaje.

Firma Luc&Andre tworzy meble inspirowane autem AC Cobra oraz niemiecką legendą Porsche 911. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie i unikatowe. Sofa z kolekcji inspirowanej Porsche jest wyposażona w chłodzony barek na szampana, który możemy otworzyć za pomocą aplikacji ze smartfona. Luc&Andre zmieniają również wnętrza aut tworząc indywidualne projekty na zamówienie.„Cieszymy się z możliwości współpracy przy tak prestiżowym, międzynarodowym projekcie motoryzacyjnym, jakim jest samochód marki Arrinera Hussarya. Mamy nadzieję, że wspólnie opracowany i zrealizowany przez nas design wnętrza stanie się jego istotnym atrybutem.” – skomentowali właściciele firmy Luc&Andre.„Za cel działań obraliśmy sobie wnętrze najwyższej próby, które wyróżni Arrinerę na tle konkurencji i przede wszystkim sprosta oczekiwaniom wymagającej grupy docelowej. Styl i jakość, którą inni producenci pokazują jedynie w samochodach typu 'concept car', przeniesiemy do produktu dostępnego dla klientów na rynku. Wbrew powszechnej opinii, niewielu producentów supersamochodów, dba obecnie o jakość projektu i wykonania wnętrza. Chcemy stworzyć nową wartość i trwały trend na tym specjalistycznym rynku. Liczymy, że to początek dłużej wspólnej drogi projektowej i biznesowej. Jesteśmy w 100% przekonani, że supersamochód Arrinera Hussarya odniesie globalny sukces.”

Zobacz koniecznie: Wszystko o Arrinera
Tematy w artykule: Arrinera Arrinera Hussarya

Podobne wiadomości:

Arrinera Hussarya legalna na drogach

Arrinera Hussarya legalna na drogach

Aktualności 2017-06-28

Polski supersamochód na giełdzie w Londynie

Polski supersamochód na giełdzie w Londynie

Samochody luksusowe 2014-06-06

Komentuj:

~pkkpp 2014-11-12

Każdy trzyma kciuki, niestety jedyną szansą dla tego projektu (który nie wyjechał poza etap jeżdżącej, ale makiety) jest sprzedaż praw komuś poważnemu. Ta firma powazna nie jest, służy tylko i wyłącznie wyprowadzeniu kasy z giełdy.

~nic śmiesznego 2014-10-23

A co w tym złego, że wnętrze zaprojektują designerzy, który tworzą meble (o tematyce motoryzacyjnej)? Chodzi o to, żeby środek był ładny, na czasie i ergonomiczny. Kto mógłby to lepiej zrobić biorąc pod uwagę polskie firmy? Meble Bodzio? Pokaż mi też, gdzie jest podwozie z Corvetty. Przecież supersamochody to konstrukcja ramowa albo monokok. Myślę, że niejednemu sceptykowi opadnie kopara jak już auto w ostatecznej formie wyjedzie na ulice. Ja wierzę, że w końcu się uda i trzymam kciuki za projekt, którym może będziemy w stanie zaistnieć na świecie :)

~buhahhaa 2014-10-22

Tak, dobry dobór projektantów. Meble rzeczy statyczne, nie poruszające się. Co prawda Arrinera niby się porusza (dzięki podwoziu z Corvetty) ale raczej do produkcji nigdy nie dojdzie. Wszak chyba wszyscy wiedzą, że to służyło wyciągnięciu kasy z giełdy i tyle. Teraz ten projekt próbują uruchomić ale raczej to cacko nigdy nie wejdzie do produkcji, podobnie jak nigdy nie wyjdzie poza etap wiecznego "projektowania". A kasa udziałowców poszła....