mojeauto.pl > motogazeta > Samochody luksusowe > Złote wstawki i herb rodzinny

Złote wstawki i herb rodzinny

Limuzyny marki Maybach będą mogły być jeszcze bardziej zindywidualizowane. Już właściwie ciężko zliczyć, ile możliwych dodatkowych elementów wyposażenia znajduje się w ofercie.

Złote wstawki i herb rodzinny

Liczba ponad 2 milionów elementów nie jest tu żadną przesadą i właściwie indywidualizacja konfiguracji nie ma granic. W obu modelach - 57 i 62 - istnieje teraz możliwość zamiany monitora montowanego standardowo w oparciach przednich siedzeń na składane, małe stoliczki. Dla szczególnie wartościowego bagażu, a narażonego na zniszczenie w czasie transportu, Maybach oferuje specjalną kapę, która wyścieli dodatkowo bagażnik.

Wśród dalszych nowości istnieje możliwość zamiany dwóch tylnych foteli na trzymiejscową kanapę. Większość przełączników, w szczególności regulujące przesłonę oddzielającą tylne siedzenia od kierowcy, mogą być teraz sterowane za pomocą pilota. W celu dalszego wzrostu doskonałości i wygody podróżowania w obu modelach Maybacha oferowane są nowe i dodatkowe materiały, np. skóra pokrywająca siedzenia, czy dywaniki ze skóry jagnięcej.

Naturalnie nie zabraknie też możliwości zamiany Maybacha w jeżdżące biuro. Dlatego oferowane są przyłącza do internetu oraz drukarki, oba bazujące na technologii Bluetooth. Przystosowanie wnętrza Maybacha do roli biura może być dokonane dowolnie na życzenie klienta.

Powyższe rozwiązania są dość typowe wśród limuzyn. Jednak Maybach wychodzi krok dalej. Na życzenie klienta w modelu 57 chromowe wykończenia wewnątrz kabiny mogą być zastąpione cienką pokrywą 24-karatowego złota. Także felgi mogą być zamówione w złotym kolorze. Specjalnie dla klientów z Bliskiego Wschodu oraz Południowowschodniej Azji instaluje się kompas pod dachem. Osoby o znanym nazwisku mogą sobie zażyczyć swoje inicjały w widocznych miejscach, a członkowie rodów nawet swojego herbu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
PZU wycofuje zniżki na OC dla członków PZM
PZU wycofuje zniżki na OC dla członków PZM
Dużym zaskoczeniem dla członków Polskiego Związku Motorowego jest komunikat o likwidacji zniżek na polisę OC dla właścicieli starych samochodów.