mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Apple pracuje nad samochodem - kolejne plotki

Apple pracuje nad samochodem - kolejne plotki

Plotki na temat pierwszego samochodu marki Apple znów wracają. Producent z Cupertino zarejestrował właśnie kilka domen, które nie pozostawiają wątpliwości, że chodzi o cztery kółka.

Apple pracuje nad samochodem - kolejne plotki
Jak donoszą zagraniczne źródła, firma Apple zarejestrowała kilka dni temu domeny takie jak apple.auto, apple.car oraz apple.cars.

Oczywiście mogą one dotyczyć oprogramowania o nazwie Apple CarPlay, ale wiele znaków wskazuje na to, że będą one powiązane z długo oczekiwanym samochodem elektrycznym tej marki.

Firma Apple jakiś czas temu zdradziła zainteresowanie takim projektem, ale póki co nie komentuje tych doniesień. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o projekcie Titan, w który zaangażowanych jest ponad kilkuset pracowników. Producent elektroniki zatrudnił jakiś czas temu kilku ważnych inżynierów, którzy do tej pory pracowali dla marki Tesla. Kilka miesięcy temu pojawiły się także informacje, że Apple wykorzysta platformę BMW i3 do stworzenia swojego pierwszego modelu.

Zanim samochód marki Apple pojawi się na rynku, minie jeszcze trochę czasu. Źródła wskazują, że nastąpi to nie prędzej jak w 2019 roku.
Tematy w artykule: Apple

Podobne wiadomości:

Aktualizacja Apple CarPlay w iOS 10

Aktualizacja Apple CarPlay w iOS 10

Technika 2016-06-15

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

McLaren - Apple chce kupić giganta z Woking

Aktualności 2016-09-22

Komentuj:

~Asia 2016-01-13

Witam :) piszę pracę magisterską na temat lojalności klientów Apple, jeśli ktoś chciałby mi pomóc w badaniach z góry dziękuję. Poniżej link do ankietynnhttp://www.ankietka.pl/ankieta/213637/badanie-lojalnosci-klientow-firmy-apple.html

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wzrosną kary za brak polisy OC
Wzrosną kary za brak polisy OC
Od początku 2019 roku wzrośnie wysokość kar za brak obowiązkowej polisy OC. Kierowcy aut osobowych zapłacą 4500 złotych.