mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Blaupunkt w Pandzie

Blaupunkt w Pandzie

Producenci i dealerzy samochodów coraz częściej oferują możliwość zakupu auta z wbudowanym fabrycznie lub specjalnie przystosowanym dla danego modelu sprzętem audio.

Blaupunkt w Pandzie

Od końca ubiegłego roku na rynku polskim dostępna jest nowa linia sprzętu Blaupunkta przygotowana dla Fiata Pandy, samochodu roku 2004. Fiat Panda MP3 (sugerowana cena 999 zł) oraz zestaw głośników GTx172 (159 zł) wraz z ramkami montażowymi są dostępne i instalowane w autoryzowanych salonach Fiata.

Blaupunkt jest jedynym dostawcą sprzętu audio montowanego fabrycznie w bardzo popularnej w Polsce Pandzie. W zestawie standardowym znajduje się radioodtwarzacz kasetowy pasujący kolorystycznie do deski rozdzielczej oraz głośniki. Firma przygotowała również dodatkową ofertę dla bardziej wymagających słuchaczy. Do zestawu fabrycznego można dokupić zestaw głośników GTx172. Można również zrezygnować z radia fabrycznego i wybrać zaprojektowany przez Blaupunkta odtwarzacz Fiat Panda MP3.

Fiat Panda MP3 oprócz funkcji i elementów standardowych (RDS, X-BASS czy wysokowydajny wzmacniacz o mocy maksymalnej 4x45W) posiada szereg funkcji dodatkowych. Może być sterowany za pomocą bezprzewodowego pilota, współpracuje ze zmieniaczem płyt CD oraz telefonicznym zestawem głośnomówiącym, ma możliwość odczytu płyt CD-R, CD-RW oraz plików w zapisie MP3. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz punktowy DOT Matrix podświetlany bardzo jasnymi diodami LED, który mieści maksymalnie do dziewięciu znaków. 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Jazda pod wpływem alkoholu jest zabroniona. Tymczasem wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeszcze na drugi dzień poziom alkoholu we krwi może przekraczać dozwolony pułap.