mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Courier Driver - nowa marka opon

Courier Driver - nowa marka opon

Już na przełomie wiosny i lata w sprzedaży w serwisach sieci Driver Polska pojawi się nowa opona - Courier Driver, produkowana w fabrykach Pirelli.

Courier Driver - nowa marka opon

Letnie bieżniki Courier Driver T i Courier Driver HP wprowadzone do sprzedaży na terenie Polski, wiosną 2005 roku, mają szansę stać się jednym z rynkowych bestsellerów. Jakość i technologia produkcji opon Courier Driver rodem z fabryk Pirelli, uzupełniona została o prawdziwie przystępne ceny i rozwiniętą sieć dystrybucji.

Courier Driver HP - opona zaprojektowana z myślą o szybkich i komfortowych samochodach, także w wersji kombi. Cztery głębokie, symetrycznie rozmieszczone kanały zapewniają doskonałe odprowadzanie wody i odporność na aquaplanning. Nowatorski skład mieszanki bieżnika gwarantuje długie przebiegi i wysoki komfort jazdy. Opona dostępna w rozmiarach od 14 do 17 cali, w indeksach prędkości H (do 210 km/h), V (do 240 km/h) i W (do270 km/h).

Courier Driver T asymmetric to nowa, asymetryczna opona przeznaczona do samochodów klasy średniej i kompaktowej. Ukośne kanały, biegnące od środka opony aż do krawędzi bocznej zapewniają doskonałe odprowadzanie wody. Wzmocnione bloki bieżnika na krawędziach zewnętrznych gwarantują optymalną sterowność i stabilność prowadzenia. Opona jest bardziej odporna na uszkodzenia, szczególnie przy jeździe po wyboistych i dziurawych drogach. Opona dostępna jest w rozmiarach od 13 do 15 cali, w indeksie prędkości T (do 190 km/h).

Courier Driver T symmetric jest przeznaczona do samochodów klasy kompaktowej i niższej. Projekt wzoru bieżnika gwarantuje komfortową jazdę, szczególnie na suchych nawierzchniach. Opona dostępna w indeksie prędkości T (do 190 km/h).

Tematy w artykule: opony opony Courier

Podobne wiadomości:

A Ty co robisz z zużytymi oponami?

A Ty co robisz z zużytymi oponami?

Aktualności 2015-07-24

Michelin Uptis. Opona odporna na przebicia

Michelin Uptis. Opona odporna na przebicia

Technika 2019-06-14

Komentuj:

~endo 2009-03-04

2 sezony oponki super wspaniała przyczepność na suchej i mokrej drodze polecam

~andzia 2007-11-14

Miały być takie świetne - BUJDA -zrobiłam na nich zaledwie 22 tys. km. i nadają się na śmieci !!!

~edek 2007-11-08

Trzy sezony na Courier Driver T asymmetric 175/70/13, jakieś 50 tys. km., z oponek jestem zadowolony, sprawują się dobrze w różnych warunkach (letnich), ścieralność bieżnika bez zarzutów, jednak opony nie należą do najcichszych.

~witek71 2007-07-19

mam Hp w rpzmiarze 19/60/1. Przejechalem ok. 15 tys. km I jestem bardzo z nich zadowolony - ciche doskonale prowadza sie w zakretach i na mokrej nawierzchni

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi mocno obniża ceny
Mitsubishi mocno obniża ceny
Wyprzedaż w polskich salonach Mitsubishi rozkręca się na dobre. W przypadku Outlandera można wydać nawet o 20 tys. zł mniej.